27 квітня 2018 року в спортивному залі Жмеринської міської ДЮСШ відбувся фінал районних молодіжних сільських спортивних ігор з волейболу серед дівчат. Після проведення групових та шкільних ігор право змагатись у фінальній частині змагань вибороли дівчата Могилівської і Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст., а також Браїлівського професійного ліцею. Результати протистоянь наступні: Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ст. – Браїлівський ліцей 2:0; Могилівська ЗОШ І-ІІІ ст. – Браїлівський ліцей 2:0 і у цікавій та напруженій боротьбі між волейболістками Браїлівської та Могилівської шкіл перемогу святкували волейболістки Могилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Заєць Ю.В.); друге місце здобули спортсменки Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Філімонов В.М.); третє місце за командою Браїлівського професійного ліцею (тренер-викладач Суханов В.С.). По завершенню змагань переможці нагороджені кубком і грамотами, команди-призери та кращі гравці нагороджені грамотами відділу молоді і спорту РДА, районної організації ВФСТ «Колос». Нагородження провів начальник відділу, депутат районної ради В.Марчук.

  27 квітня 2018 року в м. Жмеринка на спортивній базі міської спортивної школи проходили районні молодіжні спортивні ігри з настільного тенісу. В змаганнях прийняли участь 11 команд. Після проведення групових змагань було проведено і фінальні протистояння, за їх результатами переможцем ігор стали тенісисти Чернятинської ЗОШ (вчитель – Бедрак І.А.); ІІ місце посіла команда Северинівської ЗОШ (директор – Шпаковатий О.П.); ІІІ місце вибороли тенісисти Браїлівського професійного ліцею (тренер-викладач Суханов В.С.). Команда-переможець нагороджена кубком і грамотами, команди-призери нагороджені грамотами відділу молоді і спорту РДА, районної організації ВФСТ «Колос».

  28 квітня 2018 року в смт. Браїлів відбулася чергова футбольна гра змагань дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків 2001-2002 р.н. Нашій команді протистояли ровесники із Бару. Браїлівчани, виграючи по ходу гри, за 8 хвилин до її завершення нажаль припустились двох помилок при стандартах, які призвели до пропущених м’ячів. Таким чином гра завершилась з рахунком 1:2 на користь гостей.

  28 квітня 2018 року в смт. Муровані Кувилівці відбулись групові змагання ВОО ВФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок-2018» серед юнаків 2004р.н., в яких прийняли участь команди Жмеринського , Могилів-Подільського та Муровано-Куриловецького районів. Молоді футболісти тренера РДЮСШ Ю. Кочмарюка (Носківецьке відділення) в матчі з ровесниками із Могилів-Подільського району перемогли з рахунком 2:1, а у протистоянні із місцевими юнаками виявились на голову сильнішими, зустріч завершилась з рахунком 6:1. Таким чином посівши перше місце вийшли до фіналу, який відбудеться через декілька тижнів.

  Відділ молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»