На виконання розпорядження голови райдержадміністрації №57 від 13.03.2018 року «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району» впродовж березня – квітня в Жмеринському районі проводилась організація весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району.

  Виконкомами сільських та селищної рад забезпечено виконання комплексу заходів, спрямованих на приведення у належний санітарний та естетичний стан населених пунктів. Під час проведення даної акції проводилася інформаційно - роз'яснювальна робота серед жителів територіальних громад щодо покращення естетичного вигляду населених пунктів було проведено 1 конференцію, 3 круглих столи, 7 заходів висвітлених на офіційних Інтернет сторінках територіальних громад, роздавались інформаційні листівки.

  У населених пунктах району упорядковано територій парків, скверів, алей площею 26,56 га, висаджено 2 га нових лісових насаджень, очищено від сміття берегів у розмірі 17 кілометрів. Северинівською об’єднаною територіальною громадою було висаджено 3500 штук енергетичних верб. Іншими територіальними громадами було висаджено дерев загальною кількістю 3540 дерев та 130 кущів. Упорядковано 6,52 га газонів та квітників.

  Також проводились роботи щодо приведення у належний стан 22 спортивних майданчика та 24 дитячих майданчиків. Прибрано дворових територій 1136 тис.м2, прибрано 951,4 тис. м2 дворових територій.

  Ліквідовано 23 стихійних сміттєзвалищ та вивезено 94,3 м3 сміття, упорядковано 16 паспортизованих сміттєзвалищ.

  Під час проведення благоустрою населених пунктів в даних заходах прийняло участь 802 чоловіка з них 457 чол. – учнівська молодь, 28 чол. – студентська молодь, 87 чол. – державні службовці, 230 чол. – інша громадськість.