24 квітня 2018 року в комунальному закладі «Жмеринський районний будинок культури» відбувся семінар-практикум з музичного жанру за участю провідного методиста обласного центру народної творчості Римаренко Наталії Петрівни.

  В семінарі брали участь керівники аматорських колективів та клубні працівники Жмеринського району. Розпочав семінар-практикум начальник відділу культури і туризму Рубан Ю.О.

  Про роботу аматорських колективів музичного жанру в сучасних умовах, основні вимоги і принципи формування репертуару розповіла провідний методист з музичного жанру ОЦНТ Римаренко Н.П., яка презентувала фото- та відеоматеріали «зразкових» та «народних» аматорських колективів Вінницької області.

  Керівники народних аматорських колективів обмінювались досвідом роботи на районній сцені де презентували інструменти на яких грали учасники колективів підготовчих груп «супутник», а саме: гітара (дует «Арієтта» Круглицький В.Е.), саксофон (Орищук О.К. та Орищук О.О.), показовий виступ народного аматорського колективу троїстих музик «Рій».

  По закінченню підвели підсумок про проведення семінару.