24 квітня в приміщені районної центральної бібліотеки Жмеринським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведенно планову групу зустрічей для прийомних батьків, батьків-вихователів.

  Директор центру Осіпчук Р.В. повідомив про набуття чинності нового Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який значно розширює можливості попередження та боротьби з цим явищем із заповненням відповідних письмових бланків.

  Начальник Жмеринського бюро правової допомоги Цимбал В.С. проінформував про послуги, які надає дана структура клієнтам. Учасники заходу отримали кваліфіковану консультацію на поставлені запитання.

  Головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА Кабаровська Т.В. повідомила про оздоровлення дітей в таборах у літній період.

  Тренінгове заняття за тематикою «Формування особистості дитини» з метою підготовки дітей до самостійного життя провели: практичний психолог центру Ковальчук Т.О. та педагог соціальний Стовбчата Н.А. Використовувалися різні методи роботи: інформаційні повідомлення, мозковий штурм, вправи. В невимушеній розмові учасники заходу ділились своїми здобутками та проблемами, обмінювались досвідом щодо виховання та поведінкових особливостей дітей, розповідали пережиті життєві історії, обговорювали ситуації, які виникають в процесі виховання дітей.