24 квітня 2018 року збори-сходи громадян відбулися в с. Кудіївці. Де в.о. Олександрівського сільського голови, секретар сільської ради С.Мазур звітувала про виконання повноважень голови та роботу виконавчого комітету ради в 2017 році.

  Збори проходили в нещодавно відремонтованому будинку культури за участю: голови Жмеринської райдержадміністрації, депутата обласної Ради О.Легези, його першого заступника, депутата районної ради О.Монастирського, начальника відділу охорони здоров’я, депутата районної ради О.Ярмоленка, заступника начальника відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараби, головного спеціаліста управління соціального захисту населення І.Жарук, головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, представника СО «Жмеринські електричні мережі» Р.Квітка, дільничного офіцера поліції М.Тіфанова, депутатів сільської ради, представників сільськогосподарських підприємств, жителів громади.

  С.Мазур поінформувала кудіївчан про результати завершення 2017 року, надходження та видатку, які здійснювалися впродовж року. Акцентувала увагу на проблемних питаннях. Говорила, зокрема, про подолання труднощів під час проведення газогону в громаді, який нарешті здано в експлуатацію, проведення капітального ремонту будинку культури, дитячого садка. Довела до відома інформацію про зміни в законодавстві щодо поводження з побутовими відходами, необхідність сортування сміття, про підтримку розвитку тваринництва, інші нагальні питання. Відповідала на запитання, які стосувалися руйнування доріг багатотонними вантажівками, проведення їх ремонту.

  Заступник сільського голови В.Смачний підняв тему проведення водогону та орієнтовних витрат, аварійних електроопор, роботи ремонтних бригад РЕМ, благоустрою населених пунктів, упорядкування кладовищ, сміттєзвалищ та ліквідацію стихійних, вирізки аварійних дерев, самооподаткування домогосподарств, соціальних угод з сільськогосподарськими підприємствами.

  М.Тіфанов повідомив про відповідальність за порушення громадянами благоустрою, інтернетшахрайства, інші їх прояви. Закликав до пильності, активності та небайдужості. Голова райдержадміністрації О.Легеза говорив про нагальні проблеми громади, участь району у їх вирішенні, про об’єднання територіальних громад, децентралізацію та її переваги, про заміну аварійних електроопор та вирішення проблеми за рахунок виділених державою коштів на розвиток району.

  У своєму виступі представник СО «Жмеринські ЕМ» Р.Квітко поінформував як формуються тарифи на електроенергію, про проблеми з відсутністю інвестиційних програм, які були б спрямовані на розвиток підприємства, ремонт ліній електропередач. Довів до відома громади інформацію про створення Центрів обслуговування клієнтів та підвищення якості надання послуг. Відповів на запитання.

  Виступив перед громадою села і представник ТОВ «Агро Шаргород».

  О.Ярмоленко говорив про роботу ФАПу, укладання декларацій з сімейними лікарями, про фінансування закладів медицини, виїзні прийоми лікарями, державне медичне страхування, роботу швидкої медичної допомоги, ін., відповів на запитання.

  О.Монастирський довів до відома присутніх результати завершення минулого року, пріоритетні напрямки роботи. Запевнив у підтримці у вирішенні актуальних питань. Дав відповіді на запитання.