23 квітня 2018 року про власні повноваження та роботу виконавчого комітету сільської ради перед громадою звітував кармалюківський сільський голова М.Огородник.

  Збори – сходи громадян відбулися в будинку культури за участю: голови Жмеринської райдержадміністрації, депутата обласної Ради О.Легези, його першого заступника, депутата районної ради О.Монастирського, заступника голови О.Матвієнка, заступника керівника виконавчого апарату районної ради, депутата районної ради Е.Крайніка, начальника відділу охорони здоров’я, депутата районної ради О.Ярмоленка, заступника начальника відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараби, державного соціального інспектора управління соціального захисту населення В.Власенка, головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, дільничного офіцера поліції М.Божі, представника СО «Жмеринські електричні мережі» Р.Квітка, депутатів сільської ради, представників сільськогосподарських підприємств, жителів громади.

  У своїй доповіді очільник громади М.Огородник інформував, що на теренах ради мешкає 887 осіб. Нажаль, громада втратила 19 односельців, їхню пам’ять учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання. В минулому році створилося 2 нових родини та народилося 4 дітей.

  Бюджет сільської ради виконано на 102 %.

  Життєдіяльність та розвиток громади забезпечувався за рахунок місцевого бюджету, районного, а також із залученням коштів сільськогосподарських підприємств, які орендують землі громади.

  Впродовж минулого року проводилися благоустрій та озеленення населених пунктів, виготовлення технічної документації на будинки малозабезпечених родин та учасників АТО, створено ландшафтний заказник «Борсуки», здано на оформлення документацію громадського пасовища, розроблено програму охорони довкілля, отримано дозвіл на складування сміття на колишньому кар’єрі в с.Петрані, замінено вікна в Кармалюківському будинку культури та частину дверей, придбано музичне обладнання, створено належні умови для занять фізичною культурою школярів, зроблено оплату проектно-кошторисної документації на водогін в с.Петрані та проведено реконструкцію вуличного освітлення, ремонт доріг, надано субвенцію на утримання об’єктів спільного користування, надавалася матеріальна допомога військовослужбовцям і на поховання.

  В поточному році планується 80 % коштів, які отримає сільська рада за соціальними угодами з сільськогосподарськими підприємствами використати на спорудження водогону, придбати і встановити камери відеоспостереження на в’їзді та виїзді з населеного пункту, упорядкувати кладовища.

  М.Божа вів мову про відповідальність за порушення благоустрою населених пунктів, неналежне утримання собак та котів, роботу груп швидкого реагування, різні прояви шахрайств, нагадав про заборону сіяти мак та коноплі, зберігати й продавати самогон.

  Сільський голова підняв питання встановлення розміру самооподаткування домогосподарств, прийнято рішення, що сума становитиме 50 грн. на рік.

  У своєму виступі голова райдержадміністрації О.Легеза подякував громаді за запрошення та можливість спілкуватися, з перших вуст почути наявні проблеми та, в міру своїх повноважень, сприяти їх вирішенню. Відзначив конструктивну співпрацю з сільським головою. Одним з перших підняв питання створення громадських пасовищ.

  Більш детально про це розповів А.Бесараба. Дав відповіді на інші запитання стосовно землі, зокрема, щодо справи про самозахоплення земельної ділянки в 20 га, яке має місце в громаді.

  О.Легеза коментував питання транспортних перевезень, поінформував про отримання районом дозволу на проведення конкурсу перевізників.

  Жителі громади скаржилися на руйнування доріг багатотонними вантажівками, аварійність електроопор.

  Олег Вячеславович повідомив про перспективу вирішення питання заміни електроопор в районі завдяки виділеним державою коштів.

  Р.Квітко продовжив тему забезпечення електропостачання, відповідав на запитання.

  В ході зборів його учасники підготували колективне звернення до ПАТ «Вінницяобленерго» про заміну аварійних електроопор на території громади.

  В залі дискутували про об’єднання територіальних громад та децентралізацію.

  Про реалізацію медичної реформи, вибір сімейного лікаря, укладання декларації на обслуговування, державне медичне страхування, роботу медичних закладів, програму «Доступні ліки» та забезпечення сільських жителів лікарськими засобами, створення госпітальних округів, зміцнення матеріально-технічного забезпечення закладів медицини на території району говорив у своєму виступі начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко.

  Заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко акцентував увагу присутніх на актуальному питанні поводження з твердими побутовими відходами, поінформував про підготовчі роботи до сортування сміття в районі, відповів на запитання.