Учениця 5 класу Станіславчицької загальноосвітньої школи І-ІІ-ІІІ степенів Кирнична Яна - обдарована дівчинка. Вона захоплюється спортом, малюванням, хоровим співом, вишивкою, успішно навчається.

  У цьому році Яна брала участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

  На обласному етапі конкурсу Яна посіла І місце і була запрошена на ІV етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» За підсумками ІV етапу конкурсу Кирнична Я. посіла ІІ місце.

  Робота учениці відзначалася власними судженнями про долю України, зокрема дівчинка переймається подіями, що вібуваються на Сході нашої Батьківщини. У роботі Кирничної Я. йшлося про те, що їй імпонують життєві принципи Т. Шевченка такі, як: незламність, стоїцизм, безмежна віра в краще майбутнє України. Конкурсантка висловлює думку про те, Козар зробив так, що через століття його пам’ятають друзі й вороги.

  Переможицю Конкурсу підготувала вчителька української мови та літератури Півнюк Г.І.

  Творчий конкурс, до якого долучаються шанувальники Великого Кобзаря із близького та далекого зарубіжжя, сприяє ще ширшій популяризації невмирущого Тарасового Слова, піднесенню престижу української мови і літератури, вихованню в молоді гордості за свій народ та свою країну. А ще участь у змаганні дає можливість талановитим учням і студентам заявити про свій хист до літературної творчості на такому високому рівні.