Троє жителів Жмеринського району були відзначені на обласному фестивалі «Повір у себе».

  З 12 – 20 квітня 2018 року у м. Вінниці проходив ХХVІ обласний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

  Даний захід традиційно проводив Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки обласної державної адміністрації та обласної Ради.

  З вітальними словами та побажаннями звернулися до учасників фестивалю заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, заступник начальника служби у справах дітей Валентина Чебурей, начальник управління праці та сімейної політики департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Яромленко.

  В обласному фестивалі прийняли участь 115 дітей та молодь з функціональними обмеженнями з різних куточків Вінницької області. Осторонь не залишився й Жмеринський район. До заходу долучились троє учасників: Дмитренко Валентина, Ваврик Марійка та Шугайло Наталя роботи яких були відзначені на V районному фестивалі «Повір у себе» 27 березня 2018 року.

  20 квітня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Садовського відбулось нагородження переможців. Дмитренко Валентина стала одною з 35 учасників, роботи якої глядачі виставки вподобали найбільше. Валентина була нагороджена дипломом, подарунком та статуеткою призера обласного фестивалю «Повір у себе», роботи Ваврик Марійки відзначила Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України переможниця отримала диплом та подарунки, Шугайло Наталя отримала диплом переможця та подарунок.

  Після нагородження учасники заходу переглянули виставу «Аліса в країні чудес», яку підготували актори Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського.