Зазначив заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко під час виїзного семінару щодо державних програм підтримки аграрного сектору за участю начальника відділу виробництва продукції тваринництва та харчової промисловості Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Ірини Гальчинської, директора філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» Галини Салиги, завідуючого сектором прямих продаж філії АТ «Укресімбанк» в м. Вінниця Дениса Стецюка, працівників райдержадміністрації, районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, представників агропідприємств району, відповідальних осіб сільських, селищної рад за прийом документів від фізичних осіб за виплати дотацій.

  Олег Матвієнко акцентував увагу присутніх на тому, що в 2018 році загальна сума державної підтримки агропромисловому сектору складе 6,3 млрд. гривень із них 4 млрд. грн.. на розвиток тваринництва. Суттєву підтримку буде надано фермерському і кооперативному руху, садівництву та виробництву української сільгосптехніки, ін.. Головною метою на сьогодні є донести дану інформацію до осіб, які безпосередньо займаються даним видом діяльності та зможуть зкористатись тими привілеями, які надає Уряд України.

  У своєму виступі Ірина Гальчинська зазначила, що розвиток агропромислової галузі завжди був в пріоритеті для Вінниччині, доказом того є передові позиції, які займає область у виробництві продуктів рослинництва та тваринництва в державі. Вона розповіла учасникам семінару про впровадження інвестиційних проектів, компенсацію вартості придбаних фізичними особами доїльних апаратів з обласного бюджету.

  Тему про співпрацю з агенцією регіонального розвитку як інструментом підтримки та розвитку громад висвітила Галина Салига. Зокрема, нею відмічено, що у Жмеринському районі з початку року ідентифіковано 254 телят поточного року народження ,що є одним із найкращих результатів в області.

  Нею детально роз’яснено інформацію про систему ідентифікації та реєстрації поголів’я, порядок отримання інформації сільськими радами.

  Механізм компенсації вартості витрат понесених суб’єктами господарювання через банківські установи детально пояснив представник філії АТ «Укресімбанк» в м. Вінниця Денис Стецюк.

  Під час проведення семінару присутні активно долучались до конструктивного діалогу , проявляли цікавість та ставили запитання щодо деталей оформлення державної підтримки.