Перед своєю громадою звітував Кам’яногірський сільський голова В.Гринік. Збори-сходи громадян відбулися 18 квітня 2018 року в будинку культури за участю: першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації, депутата районної ради О.Монастирського, начальника відділу охорони здоров’я, депутата районної ради О.Ярмоленка, головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, головного спеціаліста відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Садовської, дільничного офіцера поліції С.Кабаровського, головного спеціаліста управління соціального захисту населення І.Жарук, представника СО «Жмеринські електричні мережі» Р.Квітка, депутатів сільської ради, жителів громади.

  Сільський голова доповідав про виконання власних повноважень та роботу виконавчого комітету сільської ради в 2017 році. Наразі, він повідомив, що в громаді проживає 876 жителів, впродовж року народилося 2 дітей та, нажаль, померло 11 осіб.

  В минулому році проводилися роботи зі спорудження водогону в с.Кам’яногірка та с.Олексіївка загальною протяжністю 22 км, вартістю 3 800 000 грн. Зроблено 40 км вуличного освітлення.

  Бюджет сільської ради в 2017 році виконано на 102 %.

  На території сільської ради свою діяльність здійснюють 5 сільськогосподарських підприємств, які підтримують життєдіяльність громади, допомагають її розвитку. Надходження до бюджету забезпечує і промислове підприємство – нафто перекачувальна станція.

  Видатки сільською радою здійснювалися на: поточний ремонт будинку культури с.Кам’яногірка – 59 тис.грн., підготовчі роботи з виготовлення генерального плану населених пунктів – 23 тис.грн., вуличне освітлення – 100 тис.грн., водогін – 190 тис.грн., субвенцію на утримання об’єктів спільного користування – 120 тис.грн.

  В поточному році з бюджету ради заплановані видатки на забезпечення харчування школярів та їх підвіз, а також співфінансування роботи ФАПу в с.Кам’яногірка.

  Актуальним для громади питанням є ремонт доріг, а також вишукання коштів для поїздки на олімпіаду у Францію учениці Кам’яногірської школи.

  В цьому році також планується провести ремонт доріг, вуличне освітлення в с.Олексіївка, завершити виготовлення генерального плану населених пунктів, розпочати ремонт клубу в с.Олексіївка, на який вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на 380 тис.грн.

  О.Монастирський у своєму виступі говорив про мету приїзду, результати завершення районом 2017 року, основні питання, яким приділялася увага. Зокрема, інформував, що бюджет району понад планово отримав 68 млн. грн., завдяки чому вирішено ряд проблем у громадах. Серед пріоритетних напрямків назвав: вирішення проблеми питної води завдяки проведенню 76 км водогонів в населених пунктах району, на що було спрямовано 8 млн. грн.., поліпшення умов та якості надання медичних послуг та зміцнення матеріально-технічної бази ЦРЛ, амбулаторій ЗПСМ, вчасне нарахування субсидій населенню, забезпечення земельними ділянками учасників АТО. Завдяки співпраці з СО «Жмеринські ЕМ» знято ряд гострих питань, які виникали у зв’язку із запровадженням оплати за електропостачання за квитанціями, необхідності заміни аварійних електроопор. На закупівлю електроопор район розраховує отримати 2,5 млн. грн..

  Олександр Іванович відзначив дієвість сільського голови, великий об’єм проведеної роботи. Висловив подяку директору фермерського господарства «Дзялів» В.Шершуну за вагомий внесок у розвиток громади.

  Запевнив місцевих жителів у тому, що район і надалі не стоятиме осторонь проблем територіальних громад.

  В.Гринік анонсував початок укладання декларацій з сімейними лікарями та організований для цього приїзд медичного працівника. Також говорив про роботу ФАПу та забезпечення його персоналом.

  О.Монастирський коротко поінформував про вирішення питання забезпечення медичними засобами сільських жителів.

  Більш детально на медичних питаннях зупинився начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко. А саме, про вибір сімейного лікаря, державне медичне страхування, укладання угод з сімейними лікарями людей похилого віку, вирішення кадрових питань.

  Дільничний офіцер поліції С.Кабаровський застерігав місцевих жителів від різних проявів шахрайств.

  Представник СО «Жмеринські ЕМ» Р.Квітко відповідав на запитання про заміну аварійних електроопор, обрізку дерев, ін..

  Представники району відповіли на інші запитання місцевих мешканців.