11 квітня 2018р. в на базі Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету відбулася зустріч ректора Вінницького національного аграрного університету Віктора Мазура, проректора Ірини Гунько з трудовим колективом та студентською радою коледжу, де були окреслені основні напрямки та перспективи розвитку навчального закладу. Шанованих гостей зустрічали з хлібом – сіллю, а у вестибюлі кожна група представила свою великодню композицію. Особливо хотілося відзначити експозицію бібліотеки, де майоріли різноманітні пасхальні атрибути та великодні кошики. Кожен з них вирізнявся своєю неповторністю.

  Під час зустрічі було обговорено питання підвищення наукової активності викладачів коледжу. Ректор відвідав поля, де проходить посівна ярих культур. Крім того, він ознайомив колектив з подробицями зустрічі з Першим заступником Міністра освіти і науки України Володимиром Ковтунцем, який побував у Вінницькому НАУ 31 березня 2018р., де обговорювалась проблема подальшої долі коледжів та їх фінансування.

  Проректор Ірина Гунько зустрілася зі студентським активом та випускниками коледжу: обговорювали роботу студентського самоврядування, визначали проблеми студентської молоді та шляхи їх вирішення. Крім зустрічей, де обговорювались важливі питання для студентів та викладачів, в стінах нашого навчального закладу відбулось феєричне дійство «День Вінницького національного аграрного університету». З вітальним словом до всіх присутніх звернулася спеціальний гість свята Інна Цимбал, начальник відділу освіти Жмеринської РДА.

  Це було надзвичайне свято. Студенти ВНАУ, під керівництвом директора центру культури та дозвілля університету Дарії Погребняк , вражали своїми талантами. На сцені звучали запальні пісні та інструментальні мелодії, а народний танцювальний колектив «Світанок» захоплював своєю хореографією. До концертної програми долучилися студенти нашого коледжу: Єлизавета Біник, ансамбль автентичної пісні під керівництвом Вікторії Слободян.

  Трудовий та студентський колектив коледжу висловлює щиру подяку керівництву та учасникам художніх колективів Вінницького національного аграрного університету за проведене свято, яке запам’ятається гарним настроєм та яскравими враженнями.