Разом із виїзною робочою групою, до складу якої увійшли перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ 13 квітня 2018 року голова райдержадміністрації Олег Легеза взяв участь в зборах – сходах громадян с. Сербинівці.

  У своєму звіті Сербинівський сільський голова Лариса Левченко зазначила всі здобутки територіальної громади за минулий рік та окреслила проблемні питання, над якими працюватиме сільська рада в 2018 році. Після невеликого обговорення присутні визначились із розміром самооподаткування для населення в поточному році.

  З метою запобігання правопорушень та злочинів дільничний офіцер поліції Віталій Трач застеріг присутніх не втрачати пильність та не піддаватись на злочинні дії шахраїв.

  Найбільше питань та нарікань жителів села Сербинівці на роботу СО «Жмеринські ЕМ». Представник підприємства Роман Квітко по кожному із питань надав відповідні роз’яснення.

  Про готовність у сприянні вирішення проблем електропостачання запевнив голова райдержадміністрації Олег Легеза.

  За його особистою домовленістю оплату за послуги електропостачання можна буде здійснювати як за квитанціями так і за книжками, як було раніше. І відтепер в село буде приїжджати представник РЕМу, з яким населення розраховуватиметься за спожиту електроенергію на місцях.

  Також, він озвучив, що знайдено вихід у вирішенні злободенного питання заміни електроопор. За його сприяння на ці цілі виділено певні кошти, на які будуть закуплені стовпи та передано РЕМу для заміни аварійних в населених пунктах району.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза пообіцяв сприяти у відновленні роботи переїзду «Сербинівці – Межирів».

  Жителі села прийняли колективне звернення до керівництва ПАТ «Вінницяобленерго» щодо вирішення проблемних питань з енергопостачання.

  Своє сприяння надасть райдержадміністрація і в питанні освітлення центральної вулиці села. 50 % фінансування буде виділено з районного бюджету. Наразі виготовляється проектно – кошторисна документація.

  Про впровадження медичної реформи в районі вів мову начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко. Він інформував про те, як відбувається процедура вибору сімейного лікаря, про успішну реалізацію в районі програми «Доступні ліки». Висловив подяку сільському голові Ларисі Левченко за зміцнення матеріально – технічної бази місцевого ФАПу, зокрема проведення ремонту та опалення.

  Про діяльність сільськогосподарського підприємства «Курланд» на території Сербинівської громади виступив його директор Віталій Нероба.

  Він зазначив, що цьогоріч орендна плата становитиме 14 %. А на вирішення проблемних питань громади буде виділено 100 грн. з кожного 1 га землі.

  Планує підприємство після посівної кампанії здійснити ремонт доріг в селі та за межами.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський відмітив результативність зустрічей такого формату, під час якого вирішуються безліч проблемних питань громад.

  Про свою діяльність на території Сербинівської сільської ради звітував депутат районної ради Василь Марчук.