Розглянуто на 21 сесії районної ради 7 скликання, яка відбулась 12 квітня 2018 року за безпосередньої участі голови райдержадміністрації, депутата обласної Ради Олега Легези.

  Про визнання повноважень депутата Жмеринської районної ради 7 скликання Валерія Похолюка, який зайняв відповідне місце у списку партії "Блок Петра Порошенка "СОЛІДАРНІСТЬ" замість депутата Тетяни Федоренко, яка в кінці минулого року склала повноваження, інформувала голова Жмеринської районної виборчої комісії Алла Булах.

  Під оплески депутатів, з побажаннями плідної роботи на благо Жмеринської громади голова районної ради Василь Малярчук, голова райдержадміністрації Олега Легези вручили Валерію Похолюку посвідчення депутата районної ради. До слів привітань приєдналась помічник-консультант народного депутата України Івана Мельничука, голова Жмеринської районної організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Ірина Осадча.

  З метою створення умов для ефективного використання побутових відходів як енергоресурсу та впровадження комплексної переробки і утилізації їх ресурсоцінних компонентів в районі вперше прийнято Програму поводження з твердими побутовими відходами у Жмеринському районі на 2018-2019 роки.

  Презентував Програму начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації, головний архітектор району Іван Побережний.

  Ряд фінансових питань, що стосуються внесення змін до районного бюджету висвітив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник. Він акцентував увагу на тому, що збільшено доходи загального фонду у сумі 1294705 грн. та збільшено обсяг видатків загального та спеціального фондів у сумі 569586 грн. Зокрема, на освітянську та медичні галузі, компенсаційні виплати на пільговий проїзд, соціальні послуги людям із фізичними вадами, громадським організаціям УТОГ та УТОС, на виконання Програми військово – патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби в Збройних Силах України, ін..

  Про внесення змін до структури та чисельності КУ «Жмеринський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги», а також питання про передачу майна медичних закладів доповідав очільник медичної установи Олег Калінський.

  Одностайно проголосували депутати за рішення щодо затвердження технічної документації із нормативно - грошової оцінки земельних ділянок на території трьох сільських рад.

  Підтримано районними обранцями кандидатуру Миколи Власюка для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» . Затверджено програму розвитку футболу в Жмеринському районі «Погляд у майбутнє». Внесено зміни до переліку закладів культури, зміни до структури та чисельності Жмеринської центральної районної бібліотеки. А також до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2017 – 2020 роки.

  По завершенню розгляду питань порядку денного начальник відділу освіти, депутат районної ради Інна Цимбал інформувала про вагомі досягнення школярів району під час участі в предметних олімпіадах обласного та Всеукраїнського рівнів. Вона запросила присутніх до участі в традиційному районному заході «Свято обдарованих», де переможці конкурсів та їх наставники будуть щедро нагороджені за свої здобутки.

  Про проведення в районі благодійної акції «Серце до серця» інформував начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Василь Марчук.

  Голова громадської організації «Товариство Червоного Хреста України» Людмила Сіткевич довела до відома присутніх інформацію про проведення заходів в районі в рамках Місячника Червоного Хреста України. Зокрема, щодо проведення 19 квітня 2018 року Благодійної акції « 100 років милосердя».