Дубівський сільський голова В.Огренчук звітував перед громадою про виконання своїх повноважень та роботу виконавчого комітету у 2017 році під час зборів-сходів громадян. Зібрання відбулося 11 квітня 2018 року в будинку культури за участю: голови Жмеринської районної державної адміністрації, депутата обласної Ради О.Легези, його першого заступника, депутата районної ради О.Монастирського, заступника керівника виконавчого апарату районної ради, депутата районної ради Е.Крайніка, начальника відділу охорони здоров’я, депутата районної ради О.Ярмоленка,

заступника начальника відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараби, заступника начальника – керівника патрульної поліції Жмеринського відділу поліції В.Нагорного, дільничного офіцера поліції М.Божи, головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, головного спеціаліста управління соціального захисту населення І.Жарук, представника СО «Жмеринські електричні мережі» Р.Квітка, депутатів сільської ради, жителів села.

  Під час свого звіту сільський голова повідомив, що в громаді проживає 497 жителів, впродовж року шлюб взяло 4 сім’ї, народилося 3 дітей та, нажаль, померло 6 дубівчан.

  На території сільської ради свою діяльність здійснюють 6 сільськогосподарських підприємств.

  Бюджет сільської ради в 2017 році виконано на 171,8%.

  Впродовж року здійснювалися видатки на забезпечення харчування дітей, оплату комунальних платежів, співфінансування ФАПу, виплату матеріальної допомоги. Основна ж частина бюджету була спрямована на проведення понад 13 км водогону – 2млн. 4 тис. грн.. Дольову участь у спорудженні об’єкту комунікації брала громада, центр регіонального розвитку, сільгосппідприємці. Аграрникам В.Огренчук висловив щиру подяку за участь у розвитку громади.

  Очільник громади закликав жителів до участі у благоустрої села, прибиранні прибудинкових територій, розчистці дерев для підготовки вулиць до проведення ремонту доріг. Також підняв тему роздільного збирання сміття згідно нового законодавства.

  В поточному році заплановано проведення робіт з виготовлення генерального плану населеного пункту, документації на громадське пасовище, ремонту доріг. За сприяння району – встановлення дитячого майданчика, прокладання дороги з твердим покриттям до населеного пункту.

  В ході зборів жителі громади ставили багато запитань до представника РЕМ щодо заміни електроопор, перебоїв в електропостачанні, перепадів напруги, проведення зварювальних робіт, інше. Відповіді надавали О.Легеза та Р.Квітко.

  Також жителів громади цікавили питання видачі земельних ділянок під ОСГ, створення громадських пасовищ. Роз’яснення давав А.Бесараба.

  Вели мову про забезпечення земельними ділянками учасників АТО, 9 місцевих жителів отримали ділянки в минулому році.

  В контексті земельного питання говорили про об’єднання територіальних громад та децентралізацію, яка передбачає передачу на місця, в тому числі, повноважень розпорядження землею.

  Сільський голова піднімав тематику багатьох актуальних питань, зокрема: нецільового використання землі, оформлення спадщини та технічних паспортів на будинки, благоустрою кладовища та відмови від штучних квітів, бездоглядних собак, ветеринарного обслуговування, автобусного сполучення, заготівлі молока та державної програми підтримки села, т.ін.

  Голова райдержадміністрації О.Легеза коментував питання транспортних перевезень, надав інформацію про проведення відтепер в районі конкурсу перевізників, про державну програму впорядкування доріг та рекордну суму виділених на ці цілі коштів.

  Дільничний офіцер поліції М.Божа застерігав місцевих жителів від різних проявів шахрайств, говорив про благоустрій та відповідальність у разі недотримання порядку, відповів на запитання.

  І.Жарук довела до відома присутніх інформацію про монетизацію пільг, перерахунок субсидій, призначення субсидій на тверде паливо, зміну норм енергоспоживання.

  Щодо реалізації медичної реформи, початок кампанії укладання декларацій з сімейними лікарями, державне медичне страхування, роботу швидкої медичної допомоги, програму «Доступні ліки», реалізацію медичних засобів інформував О.Ярмоленко. Також подякував сільській раді та депутатському корпусу за підтримку роботи ФАПу. Відзначив значне покращення матеріально-технічного стану медичних закладів району.

  О.Монастирський говорив про мету відвідування районним керівництвом населених пунктів, пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, здобутки району, в тому числі, і завдяки залученню додаткових коштів, про державну підтримку розвитку тваринництва.