5 квітня 2018 року в спортивному залі міської ДЮСШ проведено фінальні змагання спартакіади школярів з волейболу серед дівчат, у яких змагались команди з Браїлівської, Могилівської, Чернятинської та Олександрівської середніх шкіл. У першій півфінальній грі команда Браїлова поступилася Чернятинським волейболісткам (0:2), у другій зустрічі дівчата з Могилівки в напруженій боротьбі (2:1) святкували перемогу над олександрівськими дівчатами.

У грі за 3 місце між браїлівськими та олександрівськими спортсменками рахунок зустрічі (2:0 ) на користь браїлівчанок. У фіналі за перше місце дівчата з Могилівської школи перемогли (2:0) волейболісток з Чернятинської школи. Таким чином перше місце вибороли дівчата з Могилівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Юрій Володимирович Заєць), друге місце посіли дівчата Чернятинської ЗОШ (вчитель фізичної культури Ігор Анатолійович Бедрак) і третє місце здобули юні волейболістки Браїлівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Валерій Миколайович Філімонов). По завершені змагань переможці та призери були відзначені грамотами відділу освіти та відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»