В Жмеринському міськрайонному центрі зайнятості 05.04.2018року відбулося відкриття жіночого клубу «Берегиня».

  З цією подією чарівних жінок привітав заступник директора центру Віталій Мельник.

  На перше засідання були запрошенні Наталія Стовбчата - педагог соціальний Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вона висвітлила надзвичайно важливе питання для жінок це - влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, впровадження послуги сімейного патронату над дитиною з метою пошуку кандидатів в патронатні вихователі та впровадження наставництва над дітьми, які перебувають у закладах для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інших закладах для дітей.

  Присутніх проінформовано про державну систему підтримки для дітей, які через складні життєві обставини не можуть проживати разом зі своїми батьками або іншими законними представниками – це сім’ї патронатного вихователя, після набуття дитиною статусу - прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Вказані сімейні форми є тимчасовою формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Метою створення сімейних форм виховання є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей, даної категорії та підготовки до самостійного життя.

  Також перед аудиторією виступила майстер художньої вишивки Валентина Пилипчук, яка розповіла про вишиванку, як український оберіг та провела майстер – клас з вишивання. Учасниці зацікавилися технологією вишивання на Вінниччині та спробували своїми руками вишити хоч простий, але візерунок.

  Зібрання пройшло в теплій обстановці , всім було цікаво та весело.

  Наступне зібрання призначено на травень місяць.

  Провідний фахівець з профорієнтації Л.Т.Стрельбицька