З 2 по 22 квітня 2018 року в районі проходить районний етап ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка має на меті збір коштів на медичне обладнання для дітей з вадами слуху.

  На засіданні організаційного комітету з проведення даної благодійної акції на території району перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський зазначив, що протягом багатьох років Жмеринський район активно долучався до благодійної справи . Тому, і цьогоріч потрібно провести всі заходи по збору коштів на високому рівні, залучивши до даної справи максимальну кількість жителів району.

  Начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації В.Марчук ознайомив присутніх із умовами проведення цьогорічної Акції.

  Начальник відділу освіти І.Цимбал зазначила, що учнівські та педагогічні колективи готові активно долучитись до благодійної справи. Участь у зборі коштів візьмуть і медичні працівники та працівники культури району, про що засвідчили начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко та начальник відділу культури та туризму Юрій Рубан.

  Про організацію зібрання коштів серед підприємців та промисловців району інформувала начальник управління економіки райдержадміністрації К.Цабак.

  Акція буде проведена і серед державних службовців та депутатів районної ради.

  По завершенню результати благодійної акції будуть оприлюднені в засобах масової інформації району.