Шановні громадяни та учасники АТО, з метою виконання плану основних заходів Національної поліції України на 2018 рік та протидії незаконному розповсюдженню зброї, вибухівки, профілактики злочинів пов’язаних з їх використанням, захисту громадян, в період з 1 по 30 квітня поточного року на території України проводиться загальнодержавний захід під умовною назвою «Місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».

  Просимо усіх громадян, особливо тих що проходили службу в зоні бойових дій, при наявності незареєстрованої зброї, вибухівки і боєприпасів здати їх до Жмеринського відділу поліції.

  Громадяни, які у цей час добровільно звернуться до правоохоронних органів та здадуть незареєстровану зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності.

  Крім того Жмеринський ВП ГУНП звертається до мешканців міста та району, що у разі знайдення снарядів, мін та інших предметів часів Великої Вітчизняної війни, негайно повідомляйте чергову частину Жмеринського ВП ГУНП за телефонами: 102, 2-00-59 або 097-260-79-04.

  Старший інпектор з контролю за обігом зброї у сфері ДС Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області Стасюк Л.Д.