28 березня 2018 року в спортивному залі Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено перший відкритий чемпіонат Жмеринського району з швидкісного скелелазення. Виявити кращих скелелазів приїхали команди з Кармелюківської, Чернятинської і Северинівської середніх шкіл та навчальні заклади І-ІІ ст.. – Кудіївецька, Рівська і Слобода-Межирівська, загалом понад 30 учасників. Після цікавих та швидких сходжень на вершини ( по дві залікові спроби на час), перше загальнокомандне місце вибороли учні місцевої школи, друге місце посіли представники Чернятинської ЗОШ і третє місце здобула команда Кудіївецької ЗОШ. В особистому заліку серед дівчат перше місце посіла Каратник Альвіна, друге місце – Гончар Анастасія і третє місце за Гончар Вікторією (всі учениці Северинівської ЗОШ); серед юнаків перше місце виборов Цимбал Євген, друге місце - у Біника Олександра( обидва Северинівка) і третє місце посів Цегельник Денис (Рів). Команда - переможець та призери та їх учасники нагороджені кубками та грамотами, які вручили начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації В.Марчук та заступник голови об’єднаної територіальної громади О.Баніт. По завершені цікавих змагань господарі погодували спортсменів смачним обідом.

29 березня 2018 року в спортзалі міської ДЮСШ відбувся фінал районних молодіжних сільських спортивних ігор з волейболу серед юнаків. В півфіналах Чернятинський аграрний коледж був кращим за Станіславчицьких учнів перемігши з рахунком 2:0, а учні Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. поступилися волейболістам Браїлівського професійного ліцею 0:2. В матчі за третє місце в запеклому двобої учні Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст.. перемогли юних волейболістів Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. 2:1. У фіналі волейболісти Браїловського професійного ліцею святкували перемогу над Чернятинським коледжом 2:0. Таким чином перше місце посіли волейболісти Браїлівського професійного ліцею (тренер-викладач Суханов Володимир Сергійович); друге місце здобули волейболісти Чернятинського аграрнорго коледжу ( тренер-викладач Берещук Григорій Васильович.); третє місце за школярами Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Кравець Володимир Володимирович). По завершенню змагань начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Василь Марчук нагородив переможців кубком та грамотами, а призерів грамотами. Кращі гравці команд: Рибак Богдан (Браїлівський професійний ліцей), Шиманський Богдан (Чернятинський аграрний коледж ВНАУ), Антонюк Євген (Станіславчик), Кобилянський Володимир (Браїлів) відзначені подарунками.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»