Минулого тижня в актовій залі районного відділу освіти, за участю фахівців відділу праці управління соціального захисту населення Жмеринської РДА, відбувся семінар – нарада на тему «Система роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу у закладах освіти Жмеринського району та про правові засади розробки та укладення колективних договорів».

  В семінарі взяли участь представники навчальних закладів району. Зі вступним словом до учасників семінару звернувся голова ради Жмеринської районної об’єднаної профспілкової організації працівників освіти Сергій Бойчук.

  На семінарі висвітлено такі питання:

  Купчик Інна Анатоліївна - головний спеціаліст з питань використання трудових ресурсів, зайнятості та охорони праці - розповіла про безпеку та охорону праці в школі.

  Було наголошено, що за створення безпечних умов праці навчально-виховного процесу несе відповідальність керівник навчального закладу. Керівником, через відповідний наказ, повинні призначатись відповідальні особи за стан охорони праці в :структурних підрозділах, навчальних кабінетах, лабораторіях, майстернях, спортзалах.

  Щорічно перед початком навчального року робоча комісія визначає готовність навчальних кабінетів, спортзалів, спортивних майданчиків та інших приміщень навчального закладу до нового навчального року і складає акти-дозволи на введення їх в експлуатацію. Перед початком навчального року працівники навчального закладу мають в обов’язковому порядку пройти щорічні медогляди. Звернула увагу присутніх, що працівники та учні мають бути проінформовані та проінструктовані щодо дій, необхідних у разі виникнення аварійних ситуацій.

  Гавриш П.І. – головний спеціаліст з трудових відносин, експерт з умов праці – ознайомив всіх присутніх із порядком укладання колективних договорів на підприємствах,організаціях та установах.

  Зазначив, що відповідно до частини сьомої ст..65 Господарського кодексу України на всіх підприємствах, які використовують найману працю, між власником і трудовим колективом повинен укладатися колективний договір, яким регулюються виробничі, трудові та соціальні відносини трудового колективу з адміністрацією підприємства. Наголосив, що потреба в укладанні даного договору, насамперед, зумовлена запобіганням конфліктам і спорам, які можуть виникнути в трудовому колективі та їх регулюванням. Колективним договором установлюються, зокрема, соціальні пільги, гарантії та компенсації, регулюються трудові і соціальні відносини в колективі. Договір, укладений з урахуванням реальних можливостей підприємства, буде сприяти стабільній, високопродуктивній роботі, створенню надійних засад для соціального захисту працівників, значному зменшенню ризику виникнення трудових конфліктів і соціальної напруженості в колективі.

  Також, звернув увагу присутніх на проведення атестації робочих місць за умовами праці.