Збори – сходи громадян в Стодулецькій територіальній громаді відбулися 30 березня 2018 року за участю: голови Жмеринської райдержадміністрації, депутата обласної Ради О.Легези, його заступника О.Матвієнка, начальника фінансового управління, депутата районної ради В.Гамарника, головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, заступника начальника відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараби, дільничного офіцера поліції М.Божи, представників агроформувань, депутатів сільської ради, місцевих жителів.

  Сільський голова Л.Голубенко доповідала про виконання своїх повноважень та роботу виконавчого комітету у 2017 році.

  До складу Стодулецької сільської ради входять 3 населених пункти – Стодульці, Рожепи, Мельники. Проживає в громаді 650 осіб, налічує 360 дворів. В 2017 році народилося 5 дітей, зареєстровано 2 шлюби. Померло в минулому році 18 жителів. Їхню пам’ять вшановано хвилиною мовчання.

  В громаді діє загальноосвітня школа І-ІІ ст.., дитячий садочок, 2 сільських клуби, бібліотека, 2 ФАПи, стоматологічний кабінет, 2 магазини, поштове відділення. Сільськогосподарську діяльність здійснюють 2 підприємства ТОВ «Платани» і ТОВ «Рожепське».

  Бюджет сільської ради виконано на 104,7%.

  Впродовж року видатки здійснювалися на: субвенцію для організації харчування дітей, придбання сценічних костюмів для народного аматорського фольклорного колективу «Материнка», проведення підготовчих робіт до виготовлення генерального плану населених пунктів, ремонтних робіт в дитячому садочку, заміни вікон та дверей.

  Багато проблем громади вирішується коштом сільськогосподарських підприємств. В минулому році за кошт ТОВ «Платани» проведено мережу Інтернет в ДНЗ, в їдальню придбано та підключено електроплиту.

  Сільськогосподарські підприємства повністю розрахувалися з пайовиками, організовують оранку городів, надають додатково до плати продукцію.

  За соціальною угодою ТОВ «Платани» фактично виплатили 62 тис.грн., які витрачено на благоустрій села, а саме на облаштування пам’ятника загиблим воїнам, придбання паркану, 2 прожекторів, 6 світильників, лавок для відпочинку, вирізки ялинок. Крім того, підприємство оплачує всі загальносільські святкові заходи, подарунки першокласникам та до нового року, організовує розчистку снігу.

  В 2017 році було проведено перезатарення ядохімікатів, які залишилися від колишнього колгоспу.

  Молоді сім’ї отримали по 10 соток землі під забудівлю на території старого саду, всього роздано 7 га землі. Забезпечено земельними ділянками всіх учасників АТО.

  Депутатський корпус сільської ради складається з 11 чоловік. Впродовж року проведено 10 засідань сесії сільської ради та 12 засідань виконавчого комітету.

  111 га виділено для створення громадського пасовища, коштом сільгосппідприємства виготовляється документація.

  Стодулецький сільський клуб побудовано в 1934 році, в минулому році його приведено у належний стан, за що сільський голова подякувала присутнім керівникам.

  Л.Голубенко значну частину свого виступу присвятила питанням благоустрою, культури поведінки мешканців населених пунктів, про поводження з побутовими відходами та самооподаткування.

  Наголосила на проблемі руйнування доріг. На поточний рік заплановані кошти від соціальної угоди (80 тис.грн.) буде спрямовано на ремонт доріг. Також у планах завершення ремонту ДНЗ, виготовлення генерального плану населених пунктів, а також співфінансування ФАПів. Глобальною проблемою громади вважає аварійність електроопор.

  З промовою виступив генеральний директор ТОВ «Платани» О.Куцолабський.

  Голова районної державної адміністрації О.Легеза під час свого виступу подякував громаді за можливість спілкування, відзначив конструктивну співпрацю з сільським головою, подякував представникам сільгосппідприємств за допомогу громаді та у ремонті відділень ЦРЛ. Надав інформацію про вирішення питання заміни електроопор, оплату за електроспоживання, державну програму співфінансування ремонту доріг.

  Слово мали також В.Гамарник, М.Божа та голова первинної ветеранської організації Т.Бевз.