Розширене засідання робочої групи з питань вивчення ситуації впливу на довкілля будівництва сміттєпереробного заводу на території Людавської сільської ради

  В Жмеринській районній державній адміністрації 29 березня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.Матвієнка відбулося розширене засідання робочої групи, яка вивчає питання, пов’язані з проведенням робіт з будівництва комплексу по знешкодженню побутових відходів на території Людавської сільської ради.

  До участі у зібранні запрошено незалежних профільних експертів. Наразі у нараді взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутат вінницької обласної Ради Ю.Семенюк, депутат Вороновицької ОТГ О.Ковальов, професор кафедри зоології та екології Донецького НУ ім. В.Стуса П.Бігун та доцент цієї ж кафедри І.Березовський, представник CMG Consulting І.Буговський, Людавський та Куриловецький сільські голови Р.Пашковський та А.Кречковський, члени ініціативних груп територіальних громад.

  В ході наради було розглянуто та проаналізовано документацію, надану власником земельної ділянки, де розпочато будівництво.

  На думку робочої групи документи, які вивчалися містять ряд розбіжностей.

  Завдяки жвавій дискусії члени комісії дійшли рішення детально вивчити питання вирубки лісу, наявності екологічної експертизи, проведення громадських слухань, інших порушень, які унеможливлюють в правовому руслі продовжувати роботи зі спорудження даного об’єкту.

  Комісією напрацьовано алгоритм подальших дій для забезпечення законності дій та дотримання прав та інтересів населення громад.