27 та 28 березня 2018 року в нашому районі проведено навчання з питань охорони праці та електробезпеки.

  Працівники, зайняті на роботах з підвищеною небезпекою або там, де є потреба у професійному доборі, повинні щороку проходити за рахунок роботодавця спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці.

  Посадові особи, діяльність яких пов'язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу і періодично, один раз на три роки, проходять навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

  Згідно вимог ст.18 Закону України «Про охорону праці», «Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів», «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці спеціалістами відділу праці управління соціального захисту населення Жмеринської районної державної адміністрації 27 – 28 березня 2018 року було організовано і проведено навчання з питань охорони праці та електробезпеки, за участю фахівців Вінницького учбово – виробничого комбінату «Сигнал».

  В навчанні прийняли участь 45 посадових осіб, відповідальних за електрогосподарства та охорону праці, підприємств, установ, організацій та приватних підприємств району.

  28 березня 2018 року комісією управління Держпраці у Вінницькій області з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб, спеціалістів підприємств, установ та організацій району, виконання службових обов’язків яких пов’язано із забезпеченням безпечних і нешкідливих умов праці була проведена перевірка знань посадових осіб, що пройшли вищезазначене навчання.