28 березня 2018 року в Біликівецькому будинку культури відбулися збори – сходи громадян, під час яких сільський голова звітував про роботу в 2017 році.

  На збори були запрошені: голова Жмеринської райдержадміністрації, депутат обласної Ради О.Легеза, його перший заступник, депутат районної ради О.Монастирський, начальник відділу охорони здоров’я, депутат районної ради О.Ярмоленко, головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, головний спеціаліст відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області Л.Музика, головний спеціаліст управління соціального захисту населення Н.Гуторова, дільничний офіцер поліції О. Трач, представники: СО «Жмеринські ЕМ» Р.Квітко, сільськогосподарських підприємств, депутати сільської ради, жителі села.

  В доповіді про підсумки соціально-економічного розвитку громади сільський голова О.Цвень поінформував, що в раді проживає 1358 чоловік. Народилося в 2017 році 12 дітей, нажаль, померло 29 чол. Пам’ять померлих вшановано хвилиною мовчання.

  На території ради функціонують: Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст., Біликовецька ЗОШ І ст. – дошкільний навчальний заклад, 3 бібліотеки, 2 будинки культури, 2 ФАПи, Мартинівська амбулаторія ЗПСМ, дитячий садок, Мартинівський спиртзавод, 4 сільськогосподарські підприємства, 2 фермерські та 1 кооператив.

  Бюджет 2017 року виконано на 100, 4 %.

  В минулому році фактично створено громадське пасовище площею 80 га, документи передано для оформлення.

  Від оренди землі сільськогосподарськими підприємствами до бюджету сільської ради надійшло 1 146 530 грн.

  Впродовж року кошти спрямовувалися на забезпечення життєдіяльності громади, зокрема, на субвенцію для утримання ФАПу, виготовлення огорожі для амбулаторії, придбання необхідних матеріалів НВК, оплату електроенергії і природнього газу, поточний ремонт ДНЗ та придбання інвентарю, а також завдяки спонсорській допомозі – насоса та пральної машини. Завдяки інвесторам діти отримали новорічні подарунки.

  В минулому році із залученням сільгоспвиробників проводився ямковий ремонт доріг.

  Сільською радою в 2017 році проводився благоустрій населених пунктів, ремонт пам’ятників, впорядкування кладовищ, побілка дерев,бордюрів.

  За рахунок субвенції з районного бюджету в сумі 470 тис.грн. проведено роботи зі спорудження водогону в с.Біликівці.

  Впродовж року жителі громади отримували матеріальну допомогу до свят, на оздоровлення, поховання.

  8 учасникам АТО в 2017 році виділено 8 га землі для ведення особистого селянського господарства.

  В минулому році виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення вуличного освітлення в населених пунктах.

  В 2018 році заплановано провести роботи із ремонту пральні та заміни опалювального котла в Мартинівському ДНЗ. Уже виготовлено проектно-кошторисну документацію, подано заявку на 15 обласний конкурс проектів розвитку. Розроблено належні документи та заявлено на конкурс проект заміни решти вікон у Мартинівській ЗОШ І-ІІІ ст..

  Проблемними питаннями є ремонт доріг та будинку культури с.Лопатинці.

  Великі сподівання покладає сільська рада на допомогу від інвесторів.

  О.Трач інформував громаду про роботу груп швидкого реагування, наголошував на необхідності виготовлення табличок з назвами вулиць та нумерацією будинків, карти-схеми села. Говорив про благоустрій, прибирання біля домогосподарств будівельних матеріалів, сміття. Попередив про часті випадки шахрайських дій, закликав бути обачними. Відповів на запитання.

  Слово мали представники агроформувань, інформували про виплати, відповідали на запитання.

  О.Цвень висловив їм подяку за підтримку і допомогу громаді.

  У своїй промові О.Легеза подякував громаді за запрошення та надану можливість поспілкуватися, відзначив конструктивну співпрацю з сільським головою.

  Відповів на запитання стосовно допомоги у встановленні в ДНЗ опалювального котла, протипожежної сигналізації, також щодо вишукання шляху вирішення проблеми з аварійними електроопорами.

  На інші запитання стосовно електропостачання відповідав Р.Квітко.

  О.Ярмоленко довів до відома громади інформацію про реалізацію медичної реформи, вибір сімейного лікаря, систему державного медичного страхування, програму «Доступні ліки», відповів на інші запитання.

  О.Монастирський надав інформацію про участь району у справах громади, завірив у подальшій підтримці, закликав інвесторів допомагати громаді у вирішенні проблемних питань.

  О.Цвень подякував керівництву району, зокрема, О.Легезі за підтримку та допомогу.