В березні 2018 року в приміщені Жмеринської центральної районної бібліотеки відбувся V районний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе» учасники якого талановиті діти та молодь району. Спів-організатори: Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ культури та туризму Жмеринської РДА та Жмеринська центральна районна бібліотека.

  З 12 по 19 квітня проходила виставка робіт 20 учасників фестивалю.

  Відзначення учасників та урочисте нагородження відбулося 27 березня. З найкращими побажаннями до дітей та їх батьків звернулися керівник апарату Жмеринської районної державної адміністрації Москальчук Тетяна Григорівна та директор Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Осіпчук Руслан Васильович, учасникам заходу вручили подяки та подарунки.

  Задушевну атмосферу заходу доповнювали безліч робіт, виконаних у різних техніках: малюнки, аплікація, квілінг, ізонитка приваблювали чудово підібраними кольорами та цікавими задумками. В кожній роботі відчувалися теплота душі, доброзичливість та сонячний настрій, які учасники заходу передавали за допомогою акварелі, бісеру, стрічок та інших матеріалів.

  Лунали вітальні пісні, гарні поетичні слова, музика.

  Для учасників заходу художник КЗ «Жмеринський РБК», Лазнюк А.А художній керівник КЗ «Жмеринський РБК», Скрима Т.А. провели майстер-клас аплікація з бумаги виготовлення вази з квітами.

  За допомогу у проведенні заходу Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щирі слова подяки директору Жмеринського районного Будинку культури Л.Доноаге, директору КЗ «Жмеринської центральної районної бібліотеки» Л.Шульган.