В молитві за Україну злились серця учасників благодійного концерту, організованим відділом освіти райдержадміністрації під патронатом голови райдержадміністрації Олега Легези та голови районної ради Василя Малярчука.

  Під мелодійні звуки зразкового духового оркестру Браїлівського будинку культури в районному будинку культури зібрались представники органів влади району, директори загальноосвітніх закладів, представники педагогічних колективів, школярі, керівники територіальних громад.

  Кожен із учасників заходу долучився до благодійного збору коштів, кидаючи у скриньку гроші.

  На початку концерту присутніх привітали та подякували за небайдужість заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно – кадрової роботи Людмила Слащук, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Олена Радіна. Вони висловили сподівання, що наші віра та надія зроблять свій внесок в перемогу України! Побажали Миру та розквіту нашій державі і всім українцям.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал зазначила, що тільки єдність та незламність духу приведе нас до перемоги. І свій вагомий внесок у здобуття миру вносять саме жителі Жмеринського району.

  Кожен із номерів художньої самодіяльності був пронизаний патріотизмом, примушував присутніх захоплюватись юними талантами та стримувати сльози. Присутні бурхливими оплесками супроводжували танцювальні композиції, вокальні номери, декламування віршів, ін..

  Під час виконання Катериною Шляхетнюк пісні «Ангели Майдану» дівчата у вишиванках винесли на сцену портрети загиблих земляків під час Революції Гідності та антитерористичної операції. У скорботі зал вшанував їхню пам'ять хвилиною мовчання.

  Ведуча концерту, директор районного Будинку творчості школярів та юнацтва Алла Ланова оголосила прізвища всіх жителів району та міста, які загинули за свободу України.

  Під час заходу організаційним комітетом відбувся підрахунок коштів. Головою профспілки освітян Сергієм Бойчуком оголошено про результати благодійного збору.

  Цьогоріч сума зібраних коштів становить 11 222 грн. Вирішено дану суму спрямувати на закупівлю продуктів для земляків, учасників антитерористичної операції на Сході України.

  Завершився захід фінальною піснею «Я не хочу війни» у виконанні ансамблю «Мрія» Браїлівського будинку творчості школярів та юнацтва.

 

'