21 березня 2018 року в спортивному залі Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. проведено фінальні змагання спартакіади школярів з волейболу серед юнаків. В яких змагались команди з Браїлівської, Могилівської, Чернятинської та Станіславчицької середніх шкіл. Після цікавих та напружених протистоянь перше місце вибороли юнаки з Браїлова, друге місце посіли юні волейболісти Станіславчицької ЗОШ і третє місце здобули хлопці Чернятинської ЗОШ.

23 березня 2018 року в спортивних залах Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. і ДЮСШ м. Жмеринка проведено групові змагання спартакіади школярів з волейболу серед дівчат. За жеребкуванням в групі «Станіславчик» змагались команди з Олександрівської, Северинівської, Чернятинської та Станіславчицької середніх шкіл. Після колових ігор до фіналу вийшли дівчата Олександрівської та Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. У групі «Жмеринка» змагались команди з Браїлівської, Мартинівської, Могилівської та Почапинецької середніх шкіл, де до фіналу пройшли молоді волейболістки з Браїлова та Могилівки. Фінальні змагання пройдуть на початку квітня місяця.

24 березня 2018 року в спортивному залі Чернятинского державного аграрного коледжу ВНАУ відбувся чемпіонат Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» з гирьового спорту та відкритий кубок Жмеринського району на призи видатного спортсмена Жмеринщини Вознюка Романа Івановича. В змаганнях прийняли участь команди з Жмеринського, Вінницького, Іллінецького, Немирівського, Тиврівського, Томашпільського Хмільникського районів . У відкритому кубку району в напруженій боротьбі наші спортсмени були найкращими в загальнокомандному заліку, друге місце посіли гирьовики з Томашпільського району і третіми стали гирьовики з Гніваня (Тиврівський район). Найкращими у своїх вагових категоріях виступили: Івасюк Богдан (Томашпіль), Мазуренко Володимир (Чернятин), Полудень Микола (Чернятин), Цибровський Ярослав (Томашпіль), Чуб Микола (Немирів), Степанкевич Павло (Чернятин) Бабич Олег (Томашпіль), Бабич Валентина (Томашпіль), Ковтанюк Марина (Чернятин).

В чемпіонаті області кращими виявились гирьовики Жмеринського району, другими були тиврівчани, третє місце посіла команда Вінницького району. Переможці та призери були нагороджені медалями і грамотами обласної ради ВФСТ «Колос» та грамотами і пам’ятними сувенірами відділу молоді та спорту Жмеринської РДА, районної організації ВФСТ «Колос». Нагородження провели начальник відділу у справах молоді та спорту, голова районної організації ВФСТ «Колос» Василь Марчук, заступник голови обласної організації ВФСТ «Колос» Вадим Мохник, багаторазовий чемпіон Світу, Європи та України, майстер спорту Юрій Курячий, ветеран спортивного руху Жмеринщини Роман Іванович Вознюк , заступник голови обласної федерації гирьового спорту Микола Тютрін.

25 березня 2018 року в м. Іллінці проходив чемпіонат Вінницької області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років, 2003-2004 р.н. Наш район представляли вихованці РДЮСШ (смт. Браїлів). Молоді спортсмени – дзюдоїсти посіли п’яте загальнокомандне місце з восьми команд. Чемпіонкою Вінниччини у своїй ваговій категорії стала: Ляшенко Анастасія; друге місце виборола Сможенкова Марина; третє місце посів Кучер Дмитро. Також цього дня відбувся чемпіонат Федерації дзюдо Вінницької області серед хлопців та дівчат до 14 років (2005-2006 р.н.), в яких другі місця посіли Музика Дарья та Пікулик Зоряна і третє місце виборов Власюк Олексій. Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

25 березня 2018 року у м. Ладижин проведено суперфінал вищої ліги обласної волейбольної аматорської ліги серед чоловічих команд. Згідно положення у першому півфіналі в протистоянні між ВК «Браїлів» та командою з Крижопільського району впевнену перемогу здобули наші спортсмени - браїлівчани 2:0 . В другому півфіналі волейболісти ВК «Теплик» у надзвичайно напруженому поєдинку були кращими за команду з Вінницького району 2:0 . В грі за 5-6 місця зустрічалися команди з м. Ладижина та Томашпільського району, в якій сильнішими виявилися місцеві волейболісти 2:0. У грі за 3-4 місця між командами Вінницького та Крижопільського районів перемогу святкували вінничани 2:0 . У фіналі за перше місце команді ВК «Браїлів» протистояли волейболісти тогорічні чемпіони ВК «Теплик». Ця гра викликала надзвичайно великий інтерес як у глядачів, так і у спеціалістів волейболу Вінниччини. Програвши в першій партії 23:25, наші спортсмени впевнено перемогли у другій 25:18. У третьому заключному сеті розігралася драматургія жанру. Спостерігати за цією грою без валідолу було неможливо. Напруження у грі набуло свого апогею при рахунку 18:17 на користь наших суперників. Саме в цей момент проявився характер хлопців, які зібравши всі свої зусилля переломили хід партії - здолали опір тепличан та здобули перемогу 20:18. У підсумку загальний рахунок зустрічі 2:1 на користь браїлівчан, які були нагороджені кубками, грамотами, медалями, комплектом форми. Кращим гравцем чемпіонату судді визначили Бердецького Диниса, якого нагородили грамотою, кубком, грошовою премією.

Щиро вітаємо керівника команди Карпенка Ігоря, всіх наших чемпіонів із заслуженою перемогою ! М О Л О Д Ц І !!!

Відділ молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»