26 березня 2018 року перед Телелинецькою громадою звітував сільський голова П.Кучер.

  Участь у зборах взяли: перший заступник голови Жмеринської райдержадміністрації, депутат районної ради О.Монастирський, члени виїзної робочої групи - начальник управління соціального захисту населення Н.Василик, начальник відділу охорони здоров’я, депутат районної ради О.Ярмоленко, заступник начальника відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараба, дільничний офіцер поліції С.Кабаровський, представники сільськогосподарських підприємств, депутати сільської ради, жителі сіл Телелинці та Варжинка.

  У своїй доповіді П.Кучер інформував присутніх, що на території сільської ради налічується 371 домогосподарство, де проживає 401 особа. Впродовж року народилося 1 дитина, зареєстровано 1 шлюб, нажаль, громада втратила 11 своїх односельців. Світлу пам’ять померлих вшанували хвилиною мовчання.

  На території ради свою діяльність здійснює 2 сільськогосподарських підприємства – ТОВ «Курланд», ТОВ «Ятек Україна». За соціальними угодами підприємствами внесено 106 тис. грн.. до сільського бюджету, які були використанні на ремонт доріг, реконструкцію водогону. Постійно надається допомога технічними засобами. Надано новорічні подарунки дітям.

  В громаді функціонують: школа І ст.., ФАП, клуб, бібліотека, продуктовий магазин.

  Бюджет 2017 року виконано на 116 %.

  В минулому році за кошти районного та місцевого бюджетів було відремонтовано близько 2 км сільських доріг, проведено капітальний ремонт сільського клубу і бібліотеки, ремонт пам’ятників, проведено заміну вікон та дверей, реконструйовано частину водогону, зроблено косметичний ремонт сільської ради та ФАПу, благоустрій населених пунктів. Надавалася матеріальна допомога пільговим категоріям громадян, а також субвенція на утримання установ та організацій району. Сільський голова зробив акцент на необхідності сортування сміття.

  Впродовж 2017 року проведено 10 засідань сесії сільської ради, на яких розглянуто 46 питань та 12 засідань виконкому, розглянуто 44 питання.

  В 2018 році планується завершити реконструкцію водогону та провести ремонт доріг.

  Сільський голова зазначив, що основним джерелом доходу селян є утримання великої рогатої худоби, у зв’язку із цим в громаді 86 га землі виділено під пасовище. Інформував про державну програму підтримки села.

  В ході обговорення доповіді жителі сіл ставили запитання, які стосувалися ремонту доріг, зокрема до с.Варжинка.

  С.Кабаровський розповів про прояви шахрайських дій, групи швидкого реагування, крадіжки в нежилих домогосподарствах.

  Про здобутки району в 2017 році, пріоритетні напрямки роботи поінформував громаду О.Монастирський. А також вів мову про перспективу щодо ремонту доріг, проблеми електропостачання, заміни електроопор, транспортні перевезення, шкільний автобус, відповів на інші запитання місцевих жителів.

  Перед жителями громади виступили представники агропідприємств. Відповідали на запитання пайовиків.

  Про систему оцінки землі розповів А.Бесараба.

  О.Ярмоленко подякував сільському голові за підтримку роботи ФАПу, а також довів до відома громади інформацію про реалізацію медичної реформи, вибір сімейного лікаря, систему державного медичного страхування, програму «Доступні ліки», реалізацію лікарських засобів.

  Про роботу управління соціального захисту, новації при нарахуванні субсидій, інших пільг інформувала Н.Василик. Повідомила про можливість безкоштовного навчання учасників АТО на водіїв, розміри цьогорічних виплат до 9 травня. Місцеві жителі мали змогу отримати консультацію з інших питань.