Вперше за всю історію проведення олімпіад наш район має перемогу такого рівня:

  - І місце серед тридцяти п’яти дев’ятикласників України в олімпіаді з правознавства здобув учень Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Загнітко Костянтин, якого підготувала вчителька правознавства Габрик Наталія Василівна.

  Костянтин виявляє інтелектуальні здібності до вивчення точних та гуманітарних дисциплін, посилено займається самоосвітою, черпаючи відомості з різноманітних джерел інформації. Це учень, який здатний до творчості, має креативний тип мислення, гнучкість розуму, цілеспрямованість. У минулому році він здобув чотири призових місця в обласних олімпіадах (два перших, одне друге, одне третє), а цього річ побив власний рекорд – виборов сім призових місць в обласних олімпіадах.

  Після відбіркових тренувальних зборів на базі КВНЗ «ВАНО» Костю було включено до команди, яка представила нашу область на республіканському рівні олімпіади з правознавства.

  Олімпіада — це конкурс, у якому переможцями стають найсильніші, а інші учасники збагачуються новими знаннями і здобувають необхідний досвід. Пишаємося, що нашому учневі вистачило і знань, і досвіду, щоб виступити достойно! Зичимо Костянтину та його наставниці подальших успіхів, здоров’я та наполегливості!

  Завідуюча РМК Поповська О.А