Нещодавно в Жмеринському МРЦЗ проведено круглий стіл на тему: «Забезпечення підтримки і надання послуг вразливим групам населення за підходом кейс-менеджменту». На засідання круглого столу були запрошені соціальні партнери – представники міського управління праці та соціального захисту населення, районного управління соціального захисту населення, управління сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради, РЦСССДМ, служби у справах дітей Жмеринської РДА, управління освіти Жмеринської міської ради, Жмеринського бюро правової допомоги, Жмеринської військової спілки ветеранів.

  Відкрила засідання директор Жмеринського МРЦЗ Т.Когут, яка проінформувала соціальних партнерів щодо надання послуг вразливим категоріям населення за підходом кейс-менеджменту. Начальник відділу надання соціальних послуг Т.Гуменюк розповіла, що основне завдання кейс-менеджменту є забезпечення підтримки і надання допомоги безробітним, які відносяться до вразливих груп населення на ринку праці, в процесі їх працевлаштування для підвищення конкурентоздатності шляхом: розвитку необхідних навичок пошуку роботи, підготовки резюме, проходження співбесіди, закріплення на робочому місці, сприяння доступу до допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг. Заступник директора Жмеринського МРЦЗ Мельник В.В. розповів про ключові аспекти змісту та процесу картування послуг на рівні адміністративно-територіальної одиниці. Заступник начальника РУСЗН Жмеринського району І.Купчик проінформувала про соціальні послуги, які надаються вразливим категоріям населення. Начальник жмеринського бюро правової допомоги В.Цимбал розповів, що вчасна правова допомога, гарантує людям ефективний захист їхніх прав.

  За результатами круглого столу було підписано додаткові угоди про співпрацю, учасники круглого столу рекомендували представникам всіх зацікавлених сторін сприяти співпраці та взаємодії усіх сторін соціального діалогу з питань допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг.

  Начальник відділу ОПН Гуменюк Т.А.