Збори – сходи громадян Носковецької сільської ради відбулися 23 березня 2018 року, під час яких сільський голова А.Лавров відзвітував перед громадою про роботу в 2017 році.

  В зборах – сходах громадян взяли участь: голова Жмеринської райдержадміністрації, депутат обласної Ради О.Легеза, його заступник О.Матвієнко та члени виїзної робочої групи - начальник відділу охорони здоров’я, депутат районної ради О.Ярмоленко, заступник начальника управління соціального захисту населення І.Купчик, головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, заступник начальника сектору превенції Жмеринського відділу поліції І.Карась, представник СО «Жмеринські електричні мережі» Р.Квітко, представники агроформувань, депутати сільської ради, жителі села.

  У своїй доповіді А.Лавров інформував учасників зібрання про те, що на території сільської ради проживає 1324 особи. Впродовж року народилося 11 дітей, нажаль, громада втратила 29 своїх співмешканців. Світлу пам’ять померлих вшанували хвилиною мовчання.

  В 2017 році проведено 6 засідань сесії сільської ради, відбулося 12 засідань виконавчого комітету, під час яких піднімалися життєво важливі питання.

  На території сільської ради функціонують: загальноосвітня школа І-ІІІ ст., дошкільний навчальний заклад, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, будинок культури, сільська бібліотека, музей історії села, поштове відділення зв’язку, аптечний пункт, стоматологічний кабінет, 2 заклади торгівлі, 5 сільськогосподарських підприємств, які орендують землі ради та земельні паї жителів.

  Бюджет сільської ради виконано на 108 %.

  Впродовж року кошти використовувалися на утримання підвідомчих установ, виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв, придбання продуктів харчування для дітей, виплату матеріальної допомоги учасникам Другої світової війни і АТО, на соціальні потреби, проведення дезінфекції води в колодязях загального користування, ін. На утримання об’єктів спільного користування виділена субвенція в сумі 120 тис.грн., в т.ч. 80 тис.грн. на ЗОШ І-ІІІ ст. для придбання дров і продуктів харчування. А також на СТ «Колос», Територіальний центр соціального обслуговування, трудовий архів.

  В минулому році розпочато підготовчі роботи з виготовлення генерального плану населених пунктів, на що витрачено понад 47 тис.грн.

  В 2018 році роботу буде спрямовано на упорядкування кладовища, благоустрій громади, ремонт доріг, завершення вуличного освітлення, ремонт будинку культури та дитячого садка.

  Сільський голова зробив акцент на необхідності сортування сміття, збір та вивіз якого буде організовано сільською радою. Нагадав про початок двомісячника благоустрою та закликав активно долучитися до нього всіх мешканців.

  А.Лавров також нагадав про те, що у вересні цього року громада прийматиме гостей у рамках проведення щорічних сільських спортивних ігор «Козацькі забави».

  В ході обговорення доповіді очільника громади жителями піднімалися питання очистки колодязів, ремонту і розчистки доріг, необхідності в будівництві спортивного залу в школі, а також створення умов для оплати комунальних платежів.

  Перед громадою виступив голова райдержадміністрації О.Легеза. Він подякував за запрошення на збори, що дає можливість скласти реалістичну картину про існуючі проблеми, висловив вдячність за підтримку сільської громади представникам агроформувань.

  О.Ярмоленко у своєму виступі інформував про реалізацію медичної реформи на місцях, роботу у напрямку покращення надання медичних послуг Носковецькій громаді. А саме повідомив про виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію амбулаторії, де передбачено і житло для лікаря, в якому на даний час є потреба. Зупинився на питаннях вибору сімейного лікаря, державного медичного страхування, роботи швидкої медичної допомоги. Наголосив на потребі виготовлення табличок з назвою вулиць та нумерацією будинків для полегшення орієнтації бригад швидкої допомоги.

  Продовжив медичну тематику О.Матвієнко, він додав інформації про роботу швидкої медичної допомоги, зупинився на питаннях фінансування реконструкції медичного закладу та забезпечення кадрами. Більш детально розповів про комплекс заходів щодо поводження з твердими побутовими відходами. А також поінформував про проведену роботу щодо створення громадського пасовища. Відповів на інші запитання місцевих мешканців.

  Представник відділу поліції І. Карась говорив про нагальну потребу в створені громадських формувань для забезпечення підтримання порядку, про роботу груп швидкого реагування. Поінформував про проведену роботу на території ради у минулому році. Застеріг носківчан від різного роду шахраїв.

  Представник РЕМ Р.Квітко спільно з О.Легезою відповідали на запитання стосовно електропостачання, розрахунку за його споживання, заміни аварійних електроопор, обрізку дерев.

  О.Легеза поінформував про урядову ініціативу та виділення рекордної суми коштів на ремонт доріг.

  І.Купчик надала інформацію відносно призначення та нарахування субсидій, пільг, інших соціальних допомог.

  А.Лавров вів мову про спорудження водогону, допомогу з боку району.

  У своїх виступах представники сільськогосподарських підприємств ПП «Корнер» та ТОВ «Агрокряж» надали інформацію про здійснені виплати населенню за оренду земельних паїв, запевнили у подальшій підтримці громади.

  Дякували за надання допомоги їм директор загальноосвітньої школи та завідуюча дошкільного навчального закладу, до них приєднався і голова райдержадміністрації О.Легеза подякував сільгоспвиробникам за надання допомоги у проведенні ремонтних робіт відділень центральної районної лікарні, рекомендував зважити на зауваження, які прозвучали в залі.

  Під час перебування в с.Носківці голова райдержадміністрації О. Легеза відвідав амбулаторію загальної практики сімейної медицини.