Почапинецький сільський голова А.Поліщук 21 березня 2018 року представив громаді звіт про роботу у 2017 році.

  В зборах – сходах громадян взяли участь: голова Жмеринської райдержадміністрації, депутат обласної Ради О.Легеза, його перший заступник О.Монастирський та члени виїзної робочої групи - начальник відділу охорони здоров’я, депутат районної ради О.Ярмоленко, заступник начальника управління соціального захисту населення І.Купчик, головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, головний спеціаліст відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Садовська, дільничний офіцер поліції А.Максимішен, представник СО «Жмеринські електричні мережі» Р.Квітко, представники агроформувань, депутати сільської ради, жителі села.

  У своїй доповіді А.Поліщук інформував учасників зібрання про те, що на території сільської ради налічується 346 дворів та проживає 780 чоловік. Впродовж року народилося 3 дітей, нажаль, громада втратила 20 своїх співмешканців. Світлу пам’ять померлих вшанували хвилиною мовчання.

  Господарську діяльність здійснюють 3 агроформування.

  З числа працездатного населення зайнятість має лише 30 %.

  В 2017 році проведено 9 сесій сільської ради, відбулося 12 засідань виконавчого комітету. Піднімалися питання різної тематики – культури, медицини, освіти, водопостачання, освітлення вулиць, фінансування, благоустрою.

  Сільська рада здійснювала фінансування 2 ФАПів на виплату заробітної плати.

  В минулому році всі підвідомчі установи були профінансовані в повному обсязі.

  Бюджет сільської ради виконано на 123 %.

  Впродовж року в громаді чимало зроблено. Завдяки коштам бюджету, соціальних угод було проведено ямковий ремонт доріг, часткові ремонти закладів культури в с.Почапинці та с.Зоринці, закуплено меблі і матеріали для ремонту ДНЗ, встановлено 4 автобусні зупинки, прогрейдеровано дороги, проведено вуличне освітлення, розпочато роботи зі спорудження водогону, замовлено проектно-кошторисну документацію на геологічні роботи та опір заземлення підстанції для встановлення трифазного лічильника для водогону, на розчищення ставка (часткове фінансування за рахунок грантового проекту), проведено поточний ремонт вестибюлю адмінприміщення, виготовлено столи та лавки для проведення урочистих заходів та поминальних обідів, виготовлено технічну документацію та свідоцтво на право власності приміщення під майбутній ФАП, проводився збір та вивіз сміття, кошти також виділялися на фінансування загальноосвітньої школи (харчування дітей, оплату енергоспоживання, ремонт), оплату проїзду вчителів, розпочато розробку генерального плану населених пунктів.

  На поточний рік заплановано продовжити розпочату роботу, а саме: з реконструкції мережі вуличного освітлення, очистки ставка, ліквідувати стихійні сміттєзвалища, провести ремонт покрівлі, фундаменту Почапинецького будинку культури, поточний ремонт приміщення сільської ради, в с.Зоринці завершити будівництво водогону та артезіанської свердловини, ремонт доріг, продовжити благоустрій кладовищ та населених пунктів територіальної громади.

  Під час обговорення доповіді жителі громади ставили ряд запитань.

  О.Ярмоленко надав інформацію про реалізацію медичної реформи на місцях, функціонування медичних закладів, реалізацію медичних засобів, програму «Доступні ліки», вибір сімейного лікаря та укладання угоди з ним, а також систему державного медичного страхування, роботу швидкої медичної допомоги. Відповів на інші запитання.

  Обговорювали тему створення громадських пасовищ та спорудження комплексу по знешкодженню побутових відходів на території Людавської сільської ради.

  У своєму виступі голова райдержадміністрації подякував громаді за запрошення на збори – сходи, відзначив тісне спілкування з сільським головою, подякував представникам агроформувань за підтримку громади. Поінформував про урядову ініціативу з ремонту доріг та виділення рекордної суми коштів. Повідомив гарну новину щодо надання району повноважень на проведення конкурсу перевізників. Наголосив на важливості створення громадських пасовищ, належного оформлення документів. Відповів на запитання про мобільний зв’язок, мережу Інтернет, долю молочної спілки, аварійні електроопори.

  На запитання учасників зборів відповіли профільні спеціалісти – Р.Квітко, І.Купчик, А.Садовська.

  В ході зібрання громадою було прийнято спільні рішення щодо створення громадського пасовища, тарифів на водопостачання, збору коштів на благодійну допомогу, ін..

  О.Монастирський інформував громаду про результати завершення 2017 року, актуальні питання, яким приділялася першочергова увага. Відзначив активну роботу сільського голови та громади в цілому, значні зрушення в кращу сторону. Повідомив про державну програму підтримки села, зокрема, розвитку тваринництва, садівництва.