Третій тур фестивалю «Проліски надії» розпочався з мистецького звіту колективу художньої самодіяльності Могилівської ЗОШ І-ІІІ ст., який традиційно підготував яскраву, різноманітну за жанрами творчу програму. Гармонійно, чисто прозвучав учнівський хор; зворушливо і енергійно виконав популярну на даний час українську версію пісні Луїса Фонсі «Desposito» («Десь по світу») квартет старшокласниць; як завжди на висоті творчої майстерності і жіночної харизми учительський ансамбль «Намисто» виконав нев’янучу «Черемшину»; романтичною родзинкою програми став «Вальс» у виконанні учнів 6-го класу Олени Панті та Олександра Наумова (хореографія Богдана Карпуся), і, звичайно ж, усіх зачарував ніжний, самобутній голос Оксани Гуркової, яка виконала пісню «Моя сорочка-вишиванка». В цілому колектив Могилівської школи вкотре продемонстрував свій неповторний естетично-художній стиль як в доборі концертних номерів, так і в їх постановці.

  Маленький але дружній колектив Людавського НВК разом із новим художнім керівником Пономаренком Ю.А. виступив впевнено і життєрадісно. Пісні у виконанні учнів молодших класів та дошкільнят «Добрий день, матусю Україно», «Дощик капає зі стріхи», «По малину» виконувались під гучні оплески глядачів. Зачарував своїм співом й учительський ансамбль «Калиновий цвіт», який виконав пісні «Колискова дитинства», «До Зарваниці».

  Фактично продовжив свій професійний звіт як учитель музичного мистецтва Пономаренко Ю.А., вивівши на сцену районного будинку культури колектив художньої самодіяльності Сьомацької ЗОШ І-ІІ ст., з числа інших «добротних» концертних номерів варто відзначити оригінальне творче рішення виконати народну пісню-жарт «Стукалка-грюкалка» на прийомі контрасту, де на фоні учительського ансамблю сольну партію виконала першокласниця Карчевська Ірина.

  Нову високу творчу хвилю в культурне життя району внесла учителька музичного мистецтва Демидівської ЗОШ І-ІІ ст. Іларія Олімова, фіналістка популярного телевізійного талант-шоу «Х-фактор» (канал СТБ). Разом із колективом школи, який з року в рік тримає і вдосконалює відмінну музично-мистецьку форму, вона підготувала чудові пісенні номери у виконанні учительсько-учнівського ансамблю і хору («Сад молодий», «Моя Україна»), сама ж вражаюче виконала всенародно шановану пісню «Лебеді материнства» на вірші В.Симоненка. Варто відзначити й літературну композицію з віршів нашого поета-земляка А. Загрійчука, яку підготувала разом зі своїми учнями четвертокласниками учителька української мови Шевчук Ганна Петрівна. Також запам’ятався присутнім танок «Моя любов» у виконанні учениць 7-9 класу (постановка Теслі Л.П.)

  Колектив Носківецької школи показав різнопланову за жанрами пісенну програму: хоровий, естрадний, акапельний спів, в якій по-сучасному прозвучала пісня «Любим вчительку свою» у виконанні учнівського хору, старанно зв’язав віночок українських народних пісень вокальний ансамбль учителів, приємно звучали хлоп’ячі голоси квартету учнів 4-го класу, особливо варто відзначити пісню у виконанні Богдани Кочмарук « Це моя Україна», яку супроводжувала оригінальна танцювальна композиція, також широко було представлено художнє читання. Де поряд з публіцистично-патріотичною лірикою прозвучали й гуморески у виконанні учнів Степана Пашеняка, Катерини Притуляк, Галини Варги.

  «Зоряні миті Артура Скрипкаря й Олексія Мельника» – так можна назвати концептуально цілісну, динамічну, філігранно відшліфовану конкурсну програму Станіславчицької школи. Два визнаних майстра мимоволі провели своєрідний творчий «баттл», задіявши максимально свій педагогічно-мистецький потенціал. Олексій Мельник підготував дві іскрометні, насичені складними фігурами та сюжетно збалансовані хореографічні постановки «Козачок» та « Штовхач» у виконанні вихованців хореографічної студії . А як звучав Хор ! Мабуть, вперше в історії фестивалю ми почули хорове триголосся. Колосальна праця Артура Скрипкаря, який виступив одночасно як автор слів, музики, хормейстер і диригент. Крім того ще й сам виконав пісню « Помиріться брати», пристрасно, на оголеному нерві; а також співав в дуеті з юною Дарією Яцковою та в складі вокального ансамблю. Справжній бенефіс молодих талантів! Але він би не відбувся без широкої, всебічної підтримки усього колективу. Щира, дружня, націлена на успіх праця завжди дає відмінний результат !