Нещодавно року під головуванням заступника голови комісії - начальника управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації Надії Василик відбулося чергове засідання комісії з питань призначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг,придбання скрапленого газу,твердого та рідкого пічного побутового палива.

  Було розглянуто 11 звернень щодо визначення права малозабезпечених сімей з питань призначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, та 130 заяв по визначенню права надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг,придбання скрапленого газу,твердого та рідкого пічного побутового палива.

  Начальник відділу по призначенню соціальних допомог Л.Сулима надала вичерпну інформацію щодо кожної сім’ї яка претендує на визначення права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпечених сімей та житлових субсидій.

  Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003р. №250 “Про затвердження Порядку призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям”, Закону України від 24 грудня 2008 року №796-VІ “Про внесення змін до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” враховуючи умови, які склалися у сім’ях та на підставі актів обстеження матеріально – побутових умов проживання сімей, проведених державними соціальними інспекторами управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації, були прийняті відповідні рішення.