17 березня 2018 року в м. Жмеринка на спортивній базі міської спортивної школи проходили районні сільські спортивні ігри з настільного тенісу. В змаганнях прийняли участь команди 11 територіальних громад. Переможцями ігор стали тенісисти Северинівської об'єднаної територіальної громади (Шпаковатий Олег, Бедрак Ігор та Шкамбарна Юлія); ІІ місце посіла команда з Кудіївець (Олександрівська сільська рада Конюх Володимир, Предан Павло та Рижак Алла); ІІІ місце вибороли спортсмени з села Могилівка Гніванської ОТГ (Бегас Ярослав, Онищенко Дмитро та Лемещак Ганна). Команда - переможець та призери були відзначені кубком і грамотами, а гравці цих команд - грамотами відділу у справах молоді та спорту, районної організації ВФСТ «Колос», та пам’ятними сувенірами.

16 березня 2018 року в спортивних залах Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. і Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст. проведено групові змагання спартакіади школярів та районних молодіжних сільських спортивних ігор з волейболу серед юнаків. За жеребкуванням в групі «А» змагались команди з Олександрівської, Мартинівської, Северинівської, Чернятинської та Станіславчицької середніх шкіл.Після цікавої та напруженої боротьби до фіналу вийшли юнаки Станіславчицької та Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст . У групі «Б» змагались команди з Браїлівської, Могилівської та Почапинецької середніх шкіл, де до фіналу пройшли молоді волейболісти з Браїлова та Могилівки.

Фінальні змагання пройдуть 21 березня у спортивному залі Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»