Минулого тижня відбулась виїзна акція Жмеринського міськрайонного центру зайнятості до Тарасівської сільської ради.

  Під час розмови з сільським головою Анатолієм Козаченко були обговорені плани діяльності сільської ради у 2018 році та розглянута низка питань, актуальних для жителів територіальної громади.

  Директор центру Тетяна Когут надала інформацію про послуги службизайнятості, інноваційні підходи в її роботі та наголосила, що на сьогодні служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям. Також метою зустрічі було ознайомлення з локальним ринком праці, професійно-кваліфікаційним складом безробітних, які проживають на території сільської ради, залучення безробітних до участі в громадських роботах.

  Присутні на зустрічі жителі села ставили питання щодо порядку та умов реєстрації в службі зайнятості, наявності вакансій, можливості працевлаштування тощо.

  В рамках виїзної акції профконсультант Людмила Стрельбицька відвідала місцеву школу та провела з учнями 8 – го класу «Урок реального трудового життя», провела психодіагностичне обстеження з використанням методик на правильність вибору професії.

  Маємо надію, що проведений захід надасть можливість селянам активізувати власні зусилля щодо влаштування свого життя, активного пошуку роботи, а також допоможе вирішити соціально-економічні проблеми розвитку територіальної громади.

  Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Сергієнко Н.П.