В зв’язку з прогнозованим ускладненням погодних умов 17-18 березня 2018 року та на виконання телефонограми голови Вінницької облдержадміністрації 16 березня головою райдержадміністрації О.В.Легезою та членами штабу взято участь в обласній селекторній нараді в режимі відео- конференції з забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення району під час сильних снігопадів та поривчастого вітру.

  Про готовність сил та засобів, які будуть залучатися для розчистки доріг від снігових заметів, ліквідації надзвичайних ситуацій в електропостачанні району та інших прогнозованих ситуацій доповідали начальник філії «Жмеринський райавтодор» О.Д. Навроцький, головний інженер СО «Жмеринські електричні мережі» О.М. Носач.

  Про проведену роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації поінформувала завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Н.Я. Яковець.

  О.В. Легеза запевнив присутніх, що координованими та злагодженими діями, залучивши техніку сільгоспвиробників ми гідно витримаємо удар зимової стихії.