Під час чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини 15 березня 2018 року під головуванням першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації О. Монастирського було розглянуто 7 питань.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Н.Довгополюк доповідала стосовно питань про доцільність позбавлення батьківських прав, щодо справи про виведення дитини з дитячого будинку сімейного типу та про стан виховання, утримання та розвитку дітей в дитячому будинку сімейного типу.

  Жуковецький сільський голова Н.Тріскун виступила з доповіддю про роботу виконавчого комітету сільської ради в напрямку запобігання безпритульності та бездоглядності серед дітей, захисту прав дітей, виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

  Про стан здійснення районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді соціального супроводу сімей, в яких виховуються діти, що перебувають у складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та роботу Центру в частині надання соціальних послуг сім’ям в складних життєвих обставинах інформував директор Центу Р.Осіпчук.

  Головний спеціаліст служби у справах дітей С.Голуб надала інформацію про стан виконання та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини.

  Отриману інформацію члени комісії взяли до відома та ухвалили рішення, які, в першу чергу, спрямовані на захист прав дітей та їх законних інтересів.