Напередодні Міжнародного жіночого дня в читальній залі КЗ "Жмеринська ЦРБ ім. В.П. Вовкодава" було проведено літературно-поетичну годину.

  Сьогодні не можливо уявити хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішають і заспокоюють, без очей коханої жінки, які розуміють все чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

  На літературно-поетичну годину "Усім жінкам присвячується" завітали мами, бабусі, студенти Вінницького коледжу менеджменту, бібліотекарі Жмеринського району та користувачі бібліотеки.

  Їх прийшли привітати діти – учасники креативної арт-студії "Дійство" (керівник Ірина Козловська), які підготували до уваги глядачів театральне дійство "Весна", показали етюд про кохання та декламували вірші місцевих поетів, присвячені жінці. Ансамбль скрипалів Жмеринської музичної школи у складі викладача Людмили Рудик та учня 7-го класу Миколи Побережного подарували присутнім чудову музичну композицію.

  Бути красивою та жіночною – питання, що хвилює практично кожну жінку у світі. А що може бути жіночніше за східний танець? Саме Єлена Швець показала чарівний та містичний танець, який поєднує ритміку, пластику, граційність та красу жіночого тіла.

  Бібліотекарі привітали присутніх жінок та дівчат квітами, зробленими власноруч та щирими, теплими, сердечними побажаннями з нагоди найсвітлішого свята весни – 8 Березня.

  Захід супроводжувався відео презентаціями за підтримки працівників Жмеринської дирекції кіновідеомережі та кіновідеопрокату.

  На завершення ведучі Альона Стус та Катерина Пастух запросили всіх бажаючих до участі в акції під назвою "Фотосет серед лабіринтів, стелажів і сотень книг".

  Бібліотекарі КЗ "Жмеринська ЦРБ ім. В.П. Вовкодава": А. Стус, К. Пастух.