8-9 березня 2018 року на спортивній базі Станіславчицької середньої школи проходили фінальні змагання районних сільських спортивних ігор з волейболу серед жіночих команд. Ці змагання уже стали доброю традицією, адже проводяться вони понад 15 років поспіль в переддень Міжнародного дня прав та захисту жінок. Цього річ в змаганнях прийняли участь 5 команд, які виявляли кращих у двох групах. В групі «А» волейболістки Северинівської об’єднаної територіальної громади (багаторазові чемпіонки району, області та Всеукраїнських сільських спортивних ігор 2012 року), перемогли Могилівських дівчат з рахунком 2:0. У групі «Б» кращими виявились місцеві волейболістки, які в запеклій боротьбі здолали браїлівчанок 2:1 та юних волейболісток, спортсменок з районної дитячо-юнацької спортивної школи (Браїлівське відділення) з рахунком 2:0 .

В грі між двома брайлівськими командами кращими були більш досвідченні , які перемогли 2:0. В протистоянні за 3 місце команда Бравїлівської селищної ради виявилась кращою за дівчат з Могилівки перемігши з рахунком 2:0. У фінальній зустрічі за перше місце, минулорічні переможниці - волейболістки Станіславчицької сільської ради поступились з рахунком 0:2 команді із Северинівської ОТГ. Команда - переможець нагороджена кубком та грамотою, гравці грамотами, команди - призери – грамотами. Кращі волейболістки цих змагань: Ганна Малярчук (Северинівка), Галина Гуцол (Станіславчик), Яна Марчук-Школяр (Браїлів) - нагороджені грамотами. Нагородження провели начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, голова районної організації ВФСТ «Колос» (на громадських засадах) Василь Марчук, члени Президії районного спортивного товариства «Колос» Станіславчицький сільський та Браїлівський селищний голови Володимир Перепечай і Валерій Резидент, та член виконкому Северинівської ОТГ Анатолій Матищук, які своїх волейболісток привітали весняними квітами та подарунками.

10-11 березня 2018 року в спортивному залі локомотивного депо м. Жмеринка відбулись фінальні ігри Чемпіонату і Першості Жмеринського району з футзалу (Перша та Вища ліга - чоловіки) за програмою 22-х районних сільських спортивних ігор.

Наводимо результати фінальних ігор за 1-3 місця.

Вища ліга: «Граніт» Могилівка – «Стріла» Северинівка 4:11; «Садівник» Кудіївці - «Стріла» 2:4; «Садівник» - «Граніт» 6:3 (1 місце - «Стріла» Северинівка - 6 очок, 2 місце -«Садівник» Кудіївці - 3 очка; 3 місце - «Граніт» Могилівка – 0 очок).

Перша ліга : Чернятинський коледж ВНАУ - «Поділля» Рів 3:6; «Поділля» – «Дубки» Сербинівці 11:3; «Дубки» - Чернятинський коледж ВНАУ 1:14.

1 місце -«Поділля» - 6 очок, 2 місце - Чернятинський коледж ВНАУ - 3 очка, 3 місце - «Дубки» Сербинівці - 0 очок). Команда переможець нагороджена кубком та грамотою, а команди призери, гравці були відзначені грамотами. Кращі гравці чемпіонату: Бедрак Ігор (Северинівка), Меркалн Ярослав (Северинівка), Гаманюк Богдан (Могилівка) відзначені грамотами, пам’ятними сувенірами відділу у справах молоді та спорту, районної організації ВФСТ «Колос»

Результати фінальних ігор за 4- 6 місце:

Вища ліга: «Старт» Станіславчик - «Авангард» Браїлів 8:6; «Авангард» - «Згар» Почапинці 3:0; «Старт» - «Згар» 3:0. (4 місце - «Старт» Станіславчик - 6 очок; 5 місце -«Авангард» Браїлів; 6 місце - «Згар» Почапинці - 0 очок).

7-9 місця розділили команди: «Сокіл» Чернятин, «Нива» Жуківці, «Олімпік» Мартинівка.

Перша ліга: РДЮСШ смт.Браїлів - «Патріот» Кармалюкове 1:2; «Екскалібур» Рів - «Патріот» 2:5; «Екскалібур» - РДЮСШ 1:11. ( 4 місце посіли - «Патріот» Кармалюкове - 6 очок, 5 місце РДЮСШ смт.Браїлів - 3 очка, 6 місце - «Екскалібур» Рів - 0 очок).

7-9 місця розділили команди: «Юність» Олександрівка, «Енергія» Лука Мовчанська, «Авангард» Стодульці.

11 березня 2018 року в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з дзюдо серед молоді до 21 років. Честь району у цих змаганнях захищали вихованці тренера РДЮСШ Леоніда Чубка. У своїх вагових категоріях перше місце здобула - Сможенкова Марина (70кг.); другі місця посіли - Бухова Влада (52 кг.) та Слипенька Оксана (63 кг.); третьою стала – Чечелюк Богдана (44кг.). Вітаємо наших переможців та призерів.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»