З нагоди святкування Міжнародного дня прав жінок та миру, 5 березня 2018 року у коледжі відбулася конкурсно-розважальна програма «Ґречна пані – 2018».

  На початку заходу виступив директор коледжу Віталій Кучерявий. Він передав щирі вітання від президента університету Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура. Також з ініціативи Віталія Петровича напередодні були виготовлені вітальні листівки кожній жінці коледжу і вручені студентами спеціальності «Агроінженерія» під час свята. Провести конкурс запропонувала Студентська рада коледжу.

  З кожної академічної групи, де навчаються дівчата, було запропоновано приймати участь в цьому конкурсі, тому шестеро найсміливіших вийшло на сцену, щоб довести свою ґречність. Актова зала в цей день була вщент заповнена глядачами: викладачами, студентами, працівниками коледжу та батьками конкурсанток. У епізодах конкурсу «Візитна картка», «Етикет», «Дефіле», «Кулінарний» та «Світ захоплень» усі учасниці проявили свої таланти, а артистичність, інтелект, комунікабельність додавали їм впевненості бути собою. Перед журі, у складі якому були лише хлопці-старости груп спеціальності «Агроінженерія», а головою був обраний викладач правознавства Віталій Чернега, виникали проблеми в оцінюванні, бо кожна з дівчат вирізнялася своєю індивідуальністю. Конкурс був наповнений різними емоціями, підтримкою уболівальників, духом суперництва. Ми щиро дякуємо нашим дівчатам, а саме: Вікторії Никитюк– група О-31, Єлизаветі Біник– група Т-21, Маргариті Жигадло – група А-31,

  Маргариті Колпаковій – група О-11, Анастасії Баландюк– група О-21, Ользі Паладій – група О-22, за їхню щирість, відвертість, за те, що попри хвилювання на сцені залишалися собою. Звичайно, якщо конкурс, то має бути переможниця, нею стала Вікторія Нкитюк, бо відповідала усім канонам ґречності. Для того, щоб зняти напругу хвилювання конкурсанток зі сцени пролунали музичні вітання від учасників художньої самодіяльності: Слободян Вікторії, Грипичука Руслана, Луцькова Романа, Постернака Ігора та Таргана Олександра. Дякуємо усім, хто долучився до проведення цього конкурсу, а найкращу половину людства – жінок, напередодні їхнього свята, вітаємо та бажаємо Вам, щоб у ваших ніжних душах завжди цвіла весна, у родинах були лад, тепло і затишок. Залишайтеся завжди такими неповторними, трепетними та загадковими. І нехай ваші кохані чоловіки піклуються про вас цілий рік, а не тільки в цей день. Будьте коханими та щасливими!