7 березня - 95 річниця створення Жмеринського району

  Дорогі земляки!

  Прийміть найщиріші вітання з 95 – річницею створення Жмеринського району.

  Це свято всіх, для кого Жмеринщина стала долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав сюди колись, щоб залишитися назавжди. У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини.

  Ще із давніх - давен і до сьогодні Жмеринський край приваблює унікальним колоритом, традиціями, інфраструктурою, а саме головне своїми жителями, добрими і привітними людьми, гарними господарями, які роблять все для того, щоб район здобув славу одного з найкращих в області та Україні.

  З імен наших славних земляків можна скласти енциклопедію.

  95 років в історії Жмеринського району – це славний шлях становлення і розвитку, трудових перемог, звершень та культурних досягнень.

  Дякуємо всім жителям району, а особливо представникам старшого покоління, тим, хто пройшов і війну, і голод, той, хто в найважчі для району часи продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині.

  Ми вклоняємось нашим сьогоднішнім захисникам, які ризикуючи власним життям та здоров`ям, цілодобово стоять на захисті суверенітету та недоторканості на Сході України.

  Велику вдячність висловлюємо всім жителям району, які кожного дня своєю наполегливою роботою, активною життєвою позицією творять історію нашого краю, покращуючи реальність.

  Вітаємо і молоде покоління, яке буде визначати долю нашого району в майбутньому.

  Нехай зростає та процвітає наш улюблений Жмеринський район! Хай щастя, любов і достаток живуть в кожному населеному пункті, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!

Голова Жмеринської районної державної адміністрації Олег Легеза
Голова Жмеринської районної ради Василь Малярчук