2 березня 2018 року в с. Жуківці розпочато змагання п'ятої спартакіади серед ветеранів спорту Жмеринщини. Перший вид спортивних ігор - змагання з шашок, в яких прийняли участь 15 ветеранів. Змагались шашкісти у трьох вікових групах: у групі від 50 років до 59 років перше місце посів – Антонюк Анатолій (с. Леляки), друге місце виборов – Рожок Михайло(с. Северинівка) і третьою стала Нікітіна Людмила (с.Жуківці). У середній віковій групі від 60 років до 69 років перше місце посів – Яремушко Олександр (с. Колростівці), друге місце за Унковським Анатолієм(С. Новоселиця) і третє місце здобув Шевченко Володимир (с. Мала Жмеринка).

В найстаршій віковій групі старші 69 років найкращим став Римар Олександр (с. Слобода Межирівська), друге місце з однаковою кількістю очок розділили Бойцун Павло (с.Мала Жмеринка) та Чорний Василь (с. Мала Жмеринка). Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА та районної організації ВФСТ «Колос». Спортивна рада ветеранів району висловлює щиру подяку господарям змагань за гостинність і високу організацію змагань, а саме : Тріскун Надії Степанівні - Жуковецький сільський голова та директору Жуковецької ЗОШ І-ІІ ст.. - Нечай Світлані Володимирівні .

3-4 березня 2018 року в спортивному залі локомотивного Депо відбулись групові ігри Першості та Чемпіонату Жмеринського району з футзалу (Перша та Вища ліга - чоловіки) за програмою 22-х районних сільських спортивних ігор. Згідно положення про змагання та жеребкування, команди були розділені на три групи по три у кожній. Ігри проходили на високому організаційному та спортивному рівні де команди могли продемонструвати свою майстерність.

Наводимо результати групових ігор Першої ліги:

Група «А»: «Поділля» Рів – «Патріот» Кармалюкове 2:2; «Енергія» Лука Мовчанська –«Патріот» 3:4; «Поділля» - «Енергія» 11:2. ( «Поділля» - 4 очка, «Патріот» - 4 очка, «Енергія» - 0 очок).

Група «Б»: «Екскалібур» Рів – «Дубки» Сербинівці 3:3; «Авангард» Стодульці «Дубки» 1:7; «Екскалібур» - «Авангард» 3:0 .(«Дубки» - 4 очка, «Екскалібур» - 4 очка, «Авангард» - 0 очок).

Група «В»: «Юність» Олександрівка – Чернятинський коледж ВНАУ 3:7; РДЮСШ Браїлів - Чернятинський коледж ВНАУ 4:6; «Юність» - РДЮСШ смт.Браїлів 2:3 . (Чернятинський коледж ВНАУ - 6 очок, РДЮСШ Браїлів - 3 очка, «Юність» - 0 очок).

За результатами групових змагань до фінальної частини ігор вийшли команди:

за 1 - 3 місце: «Поділля» Рів, «Дубки» Сербинівці, та «ЧДАК» Чернятин.

за 4- 6 місце: «Патріот» Кармалюкове, «Екскалібур» Рів та РДЮСШ смт. Браїлів.

Фінальні ігри відбудуться 10 березня ц.р. також в Жмеринці.

Результати групових ігор Вищої ліги:

Група «А»: «Сокіл» Чернятин –«Граніт»Могилівка 0:9;«Сокіл»- «Старт» Станіславчик 4:5; «Старт» - «Граніт» 5:5. («Граніт» - 4 очка, «Старт» - 4 очка, «Сокіл» - 0 очок).

Група «Б»: «Згар» Почапинці - «Нива» Жуківці 7:4; «Садівник» Кудіївці – «Згар» 4:2; «Садівник» - «Нива» 9:4. («Садівник» - 6 очок, «Згар» - 3 очка, «Нива» - 0 очок).

Група»В»: «Олімпік» Мартинівка - «Авангард» Браїлів 5:7; «Стріла» Северинівка – «Олімпік» 9:4; «Стріла» - «Авангард» 12:2. («Стріла» - 6 очок, « Авангард» - 3 очка, «Олімпік» - 0 очок).

за 1 - 3 місце: «Граніт» Могилівка, «Садівник» Кудіївці та «Стріла» Северинівка.

за 4 - 6 місця: «Старт» Станіславчик, «Згар» Почапинці та «Авангард» Браїлів.

Фінальні ігри відбудуться 11 березня ц.р. також в Жмеринці.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»