Потоківський сільський голова П.Коломієць 2 березня 2018 року звітував перед жителями с.Потоки.

  Участь у зібранні взяли: голова Жмеринської райдержадміністрації О.Легеза, його перший заступник О.Монастирський, начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко, представники відділу у Жмеринському районі Держгеокадастру, управління соціального захисту населення та Пенсійного фонду, СО «Жмеринські електричні мережі», відділу поліції, а також сільськогосподарських підприємств, які орендують землі.

  У своєму звіті П.Коломієць відзначив перевагу смертності над народжуваністю, за минулий рік народилося 7 дітей, померло 11 чоловік.

  Світлу пам’ять померлих вшановано хвилиною мовчання.

  На теренах сільської ради працюють 2 заклади охорони здоров’я, 2 заклади культури.

  2017 рік відзначився перевиконанням бюджету на 12 %. Надання в оренду землі є основним джерелом доходу.

  Впродовж року сільською радою надавалася субвенція на розвиток медичної і освітньої галузей, спорту, територіального центру, трудового архіву, придбання опалювального котла для школи, проїзд вчителів. Загальна сума субвенції 83,8 тис.грн.

  В 2017 році проведено поточні ремонти доріг, дослідження питної води, спільно з жителями громади здійснено благоустрій, розчистку джерела та огороджено його, благоустрій населеного пункту. Також було облаштовано громадське приміщення для проведення поминальних обідів.

  Сільський голова висловив подяку жителям села за активну громадську позицію. Дякував і представникам сільськогосподарських підприємств за допомогу у вирішенні проблем громади – спорудження містка, ремонт дороги.

  В минулому році відремонтовано шкільний дах, замінено насос в одній із свердловин.

  Під час звіту місцеві жителі ставили запитання щодо ремонту дороги.

  В громаді є задум з’єднати дорогу від Поток до Жуковець, що дасть змогу скоротити шлях до Жмеринки.

  Потоківчани висловили подяку своєму сільському голові за ремонт дороги та проведення вуличного освітлення. Пропонували усім жителям долучатися до благоустрою села, організувати прибирання та вивіз сміття і надалі підтримувати порядок.

  Ще одна пропозиція стосувалася задуму написати книгу з історії села, в якій зібрати цікаві фото, спогади односельців.

  Занепокоєння у громади викликають жителі ромської національності, вони займаються крадіжками чужого майна, а також електроенергії, порушують громадський спокій, вживають алкоголь, частина з них проживає без реєстрації.

  Жителі села також вважають за необхідне огородити криницю загального користування, завершити ремонт доріг, налагодити регулярність пасажирських перевезень.

  Директор Потоцької школи І-ІІ ст.. О.Соколенко дякував очільнику громади за підтримку і взаєморозуміння.

  На запитання жителів громади щодо електропостачання, призначення та нарахування пенсій і субсидій, отримання земельних ділянок відповідали профільні спеціалісти.

  Голова райдержадміністрації О.Легеза приділив увагу питанням проживання ромів, роздільного збирання сміття, підтримання в районі книговидання, ремонту доріг, спільної власності пайовиків. Відповідав на запитання.

  О.Монастирський довів до відома присутніх інформацію про результати завершення 2017 року, про обсяги коштів, освоєних на забезпечення належної роботи закладів соціальної сфери, харчування дітей, реалізації проектів розвитку територіальних громад. Інформував про державні дотації утримувачам худоби, компенсацію за придбання молочного обладнання, сільськогосподарської техніки, тим, хто розвиває садівництво.

  Сільський голова П.Коломієць подякував представникам району за увагу до громади. Усіх жінок привітав з прийдешнім святом 8 березня.

  Жителі с.Потоки також визначилися з розміром самооподаткування – 50 грн. на рік.