В 2017 році Жмеринським районним відділом ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області та виконавчими комітетами сільських та селищної рад Жмеринського району Вінницької області зареєстровано 271 народження . Із загальної кількості зареєстрованих народжень, 132 зареєстровано дівчаток, 139 – хлопчиків. Разом із клопотами про пелюшки - памперси всі члени сім’ї думають і про те, як же назвати маля.

  При виборі імені дитині одні батьки зупиняються на класичних варіантах, інші прагнуть до оригінальності, треті орієнтуються на астрологію , бо вважають, що ім’я впливає на долю, отже, має стати найпершим оберегом для маляти.

  Протягом останніх років у Жмеринському районі при державній реєстрації народження батьки дедалі частіше надають дітям ім’я, яке відповідає дню янгола.

  Найпопулярнішими іменами у 2017 році були для дівчаток - Анна, Ангеліна, Софія, Єлизавета; для хлопчиків - Максим, Богдан, Артем, Назар. Проте, має місце факт, коли батьки надають дитині ім’я всупереч правилам українського правопису, не дбаючи про те, що в майбутньому можуть виникнути проблеми з оформленням документів ( Ульяна, Лізавєта, Кіріл, Глєб).

  Дивними та нетрадиційними іменами у минулому році стали: Розалія,Каміла, Євангеліна, Азіза, Аміна, Аріна, Аніта для дівчаток та Ельдар, Веніамін, Дамір, Авєль – для хлопчиків. Отже, при виборі імені дитині батькам не варто забувати, що обирають ім’я вони, а жити з ним дитині.