Тісна співпраця та взаєморозуміння між органами самоврядування та виконавчої влади дають можливість вирішити актуальні проблеми територіальних громад

  Зазначив голова райдержадміністрації Олег Легеза під час зборів – сходів громадян в Куриловецькій сільській раді, які відбулись 28 лютого 2018 року.

  Участь в зборах – сходах взяли перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, начальник відділу охорони здоров’я Олександр Ярмоленко, заступник начальника відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вііницькій області Андрій Бесараба,

головний спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Жарук, майстер СО «Електричні мережі» Роман Квітко, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю О.Сокол.

  Розпочалось зібрання зі звіту Куриловецького сільського голови Анатолія Кречковського про діяльність в 2017 році.

  Він відзначив всі досягнення територіальної громади у минулому році. Зокрема, ремонт дороги в напрямку « Курилівці – Браїлів», проведення благоустрою, придбання дорого вартісного насоса для котельні, проведення ремонтних робіт в клубі с. Новоселиця, ін.. Він подякував керівництву райдержадміністрації за фінансове сприяння, завдяки якому вдалось зробити великий об’єм ремонтних робіт в закладі культури.

  В поточному році планується реалізувати ряд заходів для покращення якості життя жителів територіальної громади. Зокрема, вуличне освітлення, ремонт доріг, заміна електроопор, ремонт моста, ін..

  Про кількість, характер та розкриття правопорушень, зафіксованих в минулому році вів мову старший дільничий, капітан поліції Андрій Максимишен. Він також акцентував увагу присутніх не піддаватись на пропозиції шахраїв.

  Про свою діяльність, зокрема розрахунки із пайовиками та посильну допомогу територіальній громаді звітував директор ТОВ «Куриловецьке і К» Сергій Мартьола.

  Багато звернень та претензій стосувались діяльності СО «Жмеринські електромережі». майстер підприємства Роман Квітко надав відповідні роз’яснення.

  Про реалізацію медичної реформи в районі інформував начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко. Він акцентував увагу присутніх на питанні обрання сімейного лікаря та відповів на ряд питань, що стосувались надання медичної допомоги в сільській місцевості.

  Схвально відгукувались жителі громади про роботу завідуючої ФАПом Катерини Кречковської.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза позитивно оцінив діяльність сільського голови, громади в минулому році. А також подякував сільгоспвиробникам за сприяння в розвитку громади та виділені кошти на ремонт відділень центральної районної лікарні.

  Очільник району вів мову про домовленості із СО «Жмеринські ЕМ» щодо покращення надання послуг з електропостачання роботи в сільській місцевості. Зокрема, приїзд контролера, який буде один раз на місяць фіксувати показники лічильника та брати оплату на місці.

  Також, є домовленість про заміну електроопор коштом державного бюджету.

  Він надав вичерпні роз’яснення на ряд питань, що стосувались добровільного об’єднання територіальних громад,функціонування місцевої школи, поводження із твердими побутовими відходами, оформлення громадських пасовищ, ін..

  Заступник начальника відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вііницькій області Андрій Бесараба надав роз’яснення, що стосувались земельних відносин.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський про звітував перед присутніми про результати діяльності райдержадміністрації в 2017 році.

  Перед учасниками зібрання виступив один із авторитетних жителів громади, колишній голова місцевого колгоспу Дмитро Сигидин. Він подякував керівництву району за приїзд, надані конкретні відповіді та сприяння у вирішенні проблемних питань.

  Куриловецький сільський голова інформував присутніх про закупівлю контейнерів для збирання роздільного сміття. Закликав жителів активно долучатись та здійснювати розподіл побутових відходів в своїх домогосподарствах.

  Щодо побудови Людавського сміттєпереробного комплексу, він зазначив, що в райдержадміністрації та облдержадміністрації створені робочі групи, які вивчають ситуацію. Із результатами досліджень жителі громади будуть обов’язково ознайомленні.