23.02.2018 р. в Жмеринському вищому професійному училищі був проведений «День відкритих дверей». До заходу були запрошені учні 8-9 класів м. Жмеринки та Жмеринського району.

  Після привітання присутніх заступником директора з навчально-виховної роботи Перепечай Ольгою, слово було надано директору Жмеринського МРЦЗ Тетяні Когут. Директор центру зайнятості довела присутнім про важливість у отриманні робітничої професії, адже велика кількість вакансій, на які навчає Жмеринське ВПУ є затребуваними на ринку праці також наголосила учням про те, що обираючи професію, слід пам′ятати про свідомий вибір професії з врахуванням своїх нахилів, здібностей та стану здоров′я.

  А далі учні шкіл мали змогу поринути у світ професій на які навчає даний заклад, а їх налічується 10 ( кухарі, машиніст електровоза, перукарі, оглядач вагонів, електромонтери,монтер колії, провідник пасажирського вагона, касир товарний та ін.). Представники кожної професії в дуже цікавій формі презентували свої професії на які навчаються.

  Під час заходу фахівець з профорієнтації Стрельбицька Людмила проводила тестування школярів на правильність вибору професії.

  Після закінчення заходу учні мали змогу побувати на мастер - класах та відвідати майстерні закладу.

  Начальник відділу активної підримки безробітних Олена Чорногуз