12 травня 2016 року в м.Вінниця відбулись фінальні змагання чемпіонату ВОО ВФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок-2016» серед юнаків 2003-2004 р.н., в яких прийняли участь команди Жмеринського, Погребищенського, Немирівського та Тиврівського районів. Наші юні футболісти перемогли немирівчан з рахунком 1:0, зіграли у нічию з тиврівчанами 2:2, та поступились 0:1 юнакам із Погребищанського району. У підсумку юні жмеринчани посіли друге місце і вибороли право участі у фіналі Всеукраїнських змагань, які пройдуть в червні-липні місяці у м. Скадовськ (Херсонська обл.). Честь району захищали – вихованці тренера РДЮСШ Ю.Кочмарюка (Носковецька СЗШ І-ІІІ ст.). По завершенню змагань команда-переможець,призери отримала кубки, грамоти, гравці команд були нагороджені грамотами, медалями ВОО ФСТ «Колос».

  14 травня 2016року відбулись ігри другого туру Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу у групі «С». «Граніт» с. Могилівка на виїзді поступився команді «Селище» Селище (Тиврівський р-н) з рахунком 4:0, а «Стріла» с.Северинівка перемогла на виїзді «Терешки» Терешки (Барський р-н.) з рахунком 2:1. Наступний тур 21 травня наші команди грають у дома.

  14 травня 2016 року в м.Вінниця відбувся Кубок Вінницької області з боротьби дзюдо серед дорослих. Честь району захищали вихованці тренерів РДЮСШ Л.Чубка та І.Горбачова. У своїх вагових категоріях перше місце виборола – Собчишина Вікторія; друге місце посіла – Гончаренко Каріна; третіми стали: Пашковська Юлія та Бухова Влада. Наша команда посіла друге загальнокомандне місце.

  Ще ->