27 лютого 2018 року відбулися звітно-виборні збори Жмеринського райкому профспілки працівників державних установ. Про діяльність організації звітувала вже 33 роки беззмінний голова райкому В.Гамарник.

  Участь у зборах взяли: голова районної ради В.Малярчук, перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Е.Крайнік, керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук, голова обкому профспілки працівників державних установ Л.Ковальчук та її заступник В.Ольшанська, депутат районної ради Ю.Твердохліб, представники державних установ району та міста.

  Валентина Іванівна звітувала перед присутніми про роботу організації за період з 12.05.2015 року по нинішній час. Роботу визнано задовільною.

  Проведено вибори президії райкому та голови організації.

  Більшість і надалі хотіла б бачити на даній посаді В.Гамарник та вона взяла самовідвід і запропонувала на посаду Т.Оголенко, директора КУ Територіальний центр соціального обслуговування. Кандидатуру підтримано одноголосно. Обрано 6 членів президії районного комітету, В.Гамарник обрано заступником голови профспілки. До складу президії увійшли: голова райдержадміністрації О.Легеза, Браїлівський селищний голова В.Резедент, Станіславчицький сільський голова В.Перепечай, директор РЦСССДМ Р.Осіпчук та голова профспілки міської ради О.Янішевська. Визначено і тих, хто очолюватиме комісії при райкомі.

  В ході зборів до складу профспілки попросився колектив районної дитячо-юнацької спортивної школи, прохання озвучила директор закладу Т.Кушнір.

  З промовами виступили В.Малярчук і О.Монастирський. Щирі слова подяки вони висловили В.Гамарник за довгі роки сумлінної та плідної праці, яка була спрямована на соціальний захист спілчан. Валентині Іванівні вручено подяки від райдержадміністрації та районної ради, а також від профспілки працівників райдержадміністрації.

  Представники районної влади привітали з обранням на відповідальну посаду Т.Оголенко, яка, в свою чергу, пообіцяла виправдати довіру людей.

  Теплі слова на адресу В.Гамарник линули з вуст Л.Ковальчук та В.Ольшанської, які високо оцінили її роботу. Від обкому профспілки В.Гамарник нагороджено Почесною грамотою та пам’ятним подарунком.

  До привітань приєднався Ю.Твердохліб. У своєму виступі повідав історію знайомства та багатьох років плідної співпраці з Валентиною Іванівною. Також привітав з обранням Т.Оголенко та побажав успіхів.

  Слова подяки та квіти отримала В.Гамарник від заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації Т.Пастух та головного спеціаліста управління С.Стеренчук.

  Представники профспілок державних установ отримали подарунки від райкому.

  На завершення зібрання Ю.Твердохліб, користуючись нагодою, привітав присутніх жінок з прийдешнім весняним святом Днем прав жінок та миру.