24 лютого 2018 року в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з сумо серед дітей до 12 років, де наш район гідно представляли юні борці з смт. Браїлов. Найуспішніше виступили Покришка Олена (20 кг.) та Миронюк Натан (30 кг.), які вибороли перші місця; друге місце посів – Суслик Олександр (30 кг.); третіми стали – Костенюк Ярослав (35 кг.), Берестюк Вероніка (30 кг.), Семенюк Богдан (30 кг.) та Купчак Вікторія (35 кг.).

Також 24 лютого 2018 року в м. Вінниця відбувся чемпіонат міста Вінниця з боротьби сумо серед дітей до 12 років, де перші місця посіли – Музика Дарія (30 кг.), Покришка Олена (20 кг.) та Петуховський Іван (35 кг.); друге місце вибороли – Миронюк Натан (30 кг.) та Конокотін Артем ( 35 кг.); треті місця здобули – Купчак Вікторія (35 кг.), Суслик Олександр (30 кг.), Семенюк Богдан (30 кг.) та Донченко Тарас (25 кг.). Готував спортсменів тренер РДЮСШ Леонід Чубко. Вітаємо наших переможців та призерів.

24 лютого 2018 року у спортивному залі локомотивного депо м.Жмеринки проведено заключний третій тур обласної волейбольної аматорської ліги серед чоловічих команд, фінальної частини вищої ліги групи «А». У першій грі волейболісти з Вінницького району з рахунком 3:0 перемогли спортсменів з Томашпільського району. В протистоянні між ВК «Браїлів» та командою з Томашпільського району наші волейболісти впевнено здобули перемогу 3:0. І в заключному запеклому двобої ВК «Браїлів» переміг 2:1 команду з Вінницького району. Підсумкове турнірне становище команд в групі «А» наступне : ВК «Браїлів» - 15 очок; Вінницький район - 10 очок; Томашпільський район - 2 очка.

В групі «Б», в якій визначилися суперники наших волейболістів після заключного туру становище команд наступне: ВК «Теплик» - 14 очок, друге місце – у команди з Крижопільського району – 9 очок, третє місце у команди з м.Ладижина – 4 очка.

У суперфіналі, який відбудеться в березні нашим волейболістам протистоятимуть команди з Вінницького, Теплицького та Крижопільського районів. Побажаємо нашим спортсменам продовжити переможну ходу і у суперфіналі.

26 лютого 2018 року в спортивному залі локомотивного депо м.Жмеринки проведено фінальні змагання чемпіонату Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футзалу серед юнаків 2007-2008 років народження, де крім наших юних футболістів (тренер РДЮСШ Ю.Кочмарюк) змагалися команди Вінницького, Немирівського, Могилів-Подільського та Тиврівського районів. Наша команда поступилась командам з Тиврівського ( рахунок 4:6) і Вінницького (0:5) районів та здобула перемоги над футболістами з Могилів-Подільського району (7:2) та Немирівського району (6:3), і у підсумку посіли третє місце. Переможцем змагань стали юні футболісти з Вінницького району впевнено здолавши усіх супротивників, та здобули право представляти Вінниччину на змаганнях Всеукраїнського рівня (Чернігів 2-4 березня), друге місце посіли вихованці з Тиврівського району.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»